Zoom İndir

Zoom İndir

     Dünyanın neredeyse her yerinde görülen Covid-19 salgını nedeniyle çoğu iş yerleri,okullar,dershaneler vb. kapanmak zorunda kalmıştır.Kapanması sonucu insanların eğitimlerini,iş yerleriyle ilgili çalışmalarını vb. nasıl yürütecekleri büyük merak konusu olmuştur.İşte tam bu durumda Zoom uygulaması devreye girmiştir.Zoom uygulamasını üniversiteler,ders veren çeşitli kurumlar,iş yerlerinin çalışanları vb. kullanmaya başlamıştır.Ayrıca uygulama bu salgında destek amaçlı ücretsiz hesaba sahip kişilerin görüşürken 40 dakikalık bulunan sınırını kaldırmıştır.

   Zoom android ve ios uyumlu cihazlara ücretsiz bir şekilde indirilebilen ayrıca masaüstü sürümü de bulunan bir uygulamadır.Yani dilerseniz telefonunuz ile dilerseniz de bilgisayar başında istediğiniz kişiler ile görüşme yapabilirsiniz.Uygulamayı indirerek şirketinizdeki toplantılara çevrim içi olacak şekilde katılabilirsiniz.Böylece gündemden asla geride kalmazsınız.Sadece toplantılara değil seminerlere katılım sağlayabilirsiniz.

   Zoom ile katılamadığınız toplantı asla kalmayacak.Ayrıca ekran paylaşımı yapabilmeniz de mümkün olacaktır.Toplantıda yanınızda olamayan bir arkadaşınızı kablolar ile uğraşmadan sadece tek tık ile ekran paylaşımı yapabileceksiniz.Sunmak istediğiniz dosyaları,videoları,fotoğrafları zoom ile arkadaşlarınıza ulaştırabilirsiniz.Toplantıda arkadaşlarınıza sormak istediğiniz bir soruyu mesaj yolu ile de iletmeniz mümkün olacaktır.

   100 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Zoom oldukça güvenli bir uygulamadır.Toplantılarınızın,derslerinizin gizliliği sizin için önemli olduğu kadar zoom için de önemlidir.Bu yüzden üst düzey güvenlik sistemi ile her bilginiz onunla güvende olacaktır.

Zoom İndirme Linkleri

Android için Zoom İndirme Linki

İos için Zoom İndirme Linki

Masaüstü için Zoom İndirme Linki 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir