Youtube Music İndir

Youtube Music İndir 

 YouTube music, kesintisiz şarkı dinlemek için geliştirilmiş bir uygulamadır. 

   YouTube music, sadece müzik kategorisi için tasarlanan bir uygulamadır. Ruh halinize, zevkinize, sevdiğiniz sanatçılara, sevdiğiniz müziklere göre size müzik sunan ücretsiz bir uygulamadır. 

  Sevdiğiniz sanatçılarının şarkılarını, albümlerini, coverlerini, singlelarını canlı performanslarını, remikslerini vb. bulabileceğiniz bir platformdur. 

   Dışarıda dinlediğiniz ama adını bir türlü bulamadığınız bir şarkının sözlerini yazmanız yeterli olacaktır. 

YouTube Music, hotlist özelliği ile son dönemin popüler şarkılarını listeler ve size sunar. Ayrıca bulundugunuz konuma ve saate göre size şarkı önerileri sunar. 

  Uygulamayı aşağıdaki linklerden indirdikten sonra youtube üyeliğiniz direk olarak youtube Music üyeliğiniz ile birleşecektir.Yani youtubede en son dinlediğiniz şarkılar, beğendiğiniz müzikler, oynatma listeniz, sanatçılarınız uygulamanın sağ alt köşesinde bulunan kitaplık kategorisinde gözükecektir.Bu ana kadar anlattıklarım normal üyelik için geçerlidir. Youtube Music uygulamasının ayrıca premium özelliği de vardır. 

  Premium özelliği ile reklamsız, İnternetsiz ve ekranını kapalı iken bile şarkınız çalmaya devam eder. 

Özelliğin kullanılabilmesi için belli bir ücret ödenmesi gerekmektedir.Uygulamayı önce 1 ay ücretsiz denersiniz daha sonra ayda 13,99 ₺ ödeme gerekir. Eğer aile kategorisine geçerseniz aylık 20,99 ₺ ödersiniz. Ayrıca öğrenciler için de indirim uygulanır, öğrenci için aylık 6,99₺ ödeme koşulu vardır. 

Premium özelliği ile şarkınız arka plan da çalarken siz ister başka bir uygulama da gezinin, isterseniz ekranınızı kapatın.En sevdiğiniz şarkıları indirerek liste oluşturabilir internetinizin olmadığı durumlarda bile şarkıyı kesintisiz dinleyebilirsiniz.Şarkılarızı dinlerken ayrıca aralara reklam girmeyerek sınırsız keyif yaşayabilirsiniz. 

YouTube Music İndirme Linkleri

Android için YouTube Music İndirme Linki

İos için YouTube Music İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir