YouNow İndir

YouNow İndir

  Bir canlı yayın aracından daha fazlası olan Younow 2011 yılında hizmete sunulmuştur.Önceleri sadece Amerika’da yaşayanlara sunulmuştur.Ancak daha sonra tüm dünyada kullanılan bir uygulama haline gelmiştir.Uygulamayı android ve ios cihazlara ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.Ayrıca web sitesinden de giriş yapabileceğinizi unutmamalısınız.

   Younow uygulamasını son dönemlerde en çok fenomenler kullanmaktadır.Ancak uygulama herkesin kullanabileceği bir canlı yayın aracıdır.Online olarak canlı yayınlar yapabilirsiniz.Ayrıca canlı yayın yapan arkadaşlarınızı,fenomenleri vb. izleyedebilirsiniz.Daha çok canlı yayın açarak,arkadaşlarınla daha çok sohbet ederek hayran kitleni çoğaltabilirsin.Böylece daha çok arkadaşa sahip olabileceğini de göz önünde bulundurmalısın.

   Younow ile keşfet bölümüne düşen anlık olarak canlı yayın yapan kişilerin canlı yayınlarını izleyebilirsin.En sevdiğin Youtuber’in canlı yayını izleyebilir ve onunla sohbet etmek için yayına yorumlar yazabilirsin.Ayrıca takibe de alabilirsin.Böylece canlı yayınları asla kaçırmazsın.Canlı yayında olmadıkları zaman profillerine bakabileceğini unutmamalısın.

   YouNow ile ilgini çeken konuları takip edebilirsin.Böylece farklı içeriklere de göz atabilirsin.Ayrıca canlı yayında olan arkadaşlarına hediyeler de yollayabilirsin…

YouNow İndirme Linkleri

Android için YouNow İndirme Linki

İOS için YouNow İndirme Linki

   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir