Yelp İndir

Yelp İndir 

 Size yakın mağazaları bulun. 

  Yelp, android ve ios cihazlarınıza ücretsiz indirebileceğiniz bir uygulamadır. Uygulama son zamanlarda çok sık kullanılmaktadır. Binlerce kullanıcısı mevcuttur.Ayrıca her mağaza için yazılmış 100 milyondan fazla yorum vardır. 

  Yelp;yeme, içme, dinlenme, oyun gibi bir çok kategori hakkında size bilgi verir. İsterseniz gecenin geç saatinde açık bir pizzacı hakkında bilgi isterseniz de size en yakın kafeyi size gösterir.

 Yakınınızda bulunan alışveriş merkezlerini, restaurantları bulabilirsiniz.Arama sonuçlarını isterseniz fiyata, şimdi açık olup olmamasına, yorumlara, derecelere, uzaklığa ve semte göre filtre edebilirsiniz. Gerçek zamanlı ve aktif kullanıcıların seçtiğiniz işletmeye verdiği puanları ve yazdığı yorumları okuyabilirsiniz. 

  Seçtiğiniz işletmenin fotoğraflarını görebilirsin. Böylece orayı daha yakından tanıma fırsatı elinizde oluyor. Sürekli gittiğiniz ve beğendiğiniz işletmelerin size sunulan fırsatlarını da size iletiyor.

   Yelp ile isterseniz beğendiğiniz işletmeden direk rezervasyon yapabilirsiniz. Gittiğiniz bir otele yorum yazabilir,fotoğraf paylaşabilir, tüyolar verebilir ve derecelendirebilirsiniz. Ayrıca bulunduğunuz bölgede check-in yapabilirsiniz. 

  Yelp İndirme Linkleri

Android için Yelp İndirme Linki

İos için Yelp İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir