Yandex Navigasyon İndir

Yandex Navigasyon İndir


   Yandex navigasyon ile ulaşmak istediğiniz yere eğlenerek gidin.

  Yandex navigasyon ücretsiz olarak indirilen ve çevrimdışı kullanılabilen bir uygulamadır. Sesli navigasyon özelliği ile yol tarifinizi alabilir, güncel trafiği takip edebilirsiniz. Canlı trafik haritası ile sürücülerle iletişimde olabilirsiniz.

    İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye haritası artık cebinizdedir. Yolun trafik durumu, çalışmaların olup olmadığı gibi gelişmeleri güncel ve anlık olarak takip edebilirsiniz.
 

  Ulaşmak istediğiniz yeri oluştururken size 3 tane alternatif sunar. Birinci olarak verilen en hızlı rotadır.Sunulan rotalar üzerinde bulunan ücretli geçitler gibi önemli bilgiler size bildirim olarak gelmektedir.

   İnternetiniz olmadığı durumlar da kullanabilmek için çevrim dışı navigasyon bulunmaktadır. Trafik kazası,yol çalışması gibi durumları bilgi baloncuklarından öğrenebilirsiniz. Yolculuğunuz sırasında karşı karşıya kaldığınız durumları bu baloncuklara ekleyebilirsiniz. Böylece diğer şoförler de bilgi almış olmaktadır.

  Sesli navigasyon özelliği ile gözünüzü yoldan ayırmadan rotanıza ulaşabilirsiniz. Havaalanı, kafe, restaurant, benzin istasyonlarını, eczane gibi yerlere kolayca ulaşabilir,size en yakın olan yerleri bulabilirsiniz.

  Sık gittiğiniz yerlere yerlerim bölümüne ekleyerek tıklayıp kolayca ulaşabilirsiniz. Sesli komut özelliği ile yazmadan rotanızı oluşturabilirsiniz. Yapmanız gereken ” okey yandex” dedikten sonra gitmek istediğiniz yeri söylemektir.Ayrıca bildirim bulutu oluşturmak için de aynı şeyi yazmanız gerekmektedir. Örneğin; “okey yandex” dedikten sonra trafik kazası var dediğiniz zaman da bildirim oluşturmuş olursunuz.
 

   İstanbul ve Ankara’ da bulunan park yerlerine ulaşabilirsiniz. Karışık kavşaklardan kolayca çıkabilmek için size güvenli bir yol oluşturur. Park Asistanı özelliği ile varış noktanızq yakın park yerlerinde sizi uyarır. EVET butonuna basarsanız sizi oraya yönlendirir.
  Yandex navigasyon Türkiye haricinde bazı ülkelerde de kullanılmaktadır. Bunlardan bazıları;Rusya, Azerbaycan, Ermenistan, Gürcistan şeklinde devam etmektedir.Ayrıca Yandex Navigasyon da nöbetçi eczaneler de gösterilmektedir.

Yandex Navigasyon İndirme Linki

Android için Yandex Navigasyon İndirme Linki 

İos için Yandex Navigasyon İndirme Linki 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir