Yandere Simulator İndir

YANDERE SIMULATOR

Yandere Simulator, masum bir kız öğrenci imajını korurken, bir çocuğu takip etme ve onunla ilgilenen herkesi gizlice ortadan kaldırma konusunda gizli bir oyundur.

 

Oyun Nasıl Oynanır?

Oyun Hitman serisine benzer; birçok NPC ile dolu geniş bir ortama yerleştirilirsiniz ve belirli bir hedefi izlemeniz ve ortadan kaldırmanız gerekir. Herhangi bir tanık olmadan hedefinizi öldürmek, hiçbir kanıt bırakmayan bir kaza yapmak veya sadece yolunuza çıkan herkesi katletmek için gizliliği kullanabilirsiniz. Cesetleri imha etmez, kanı temizlemez ve kanıtları imha etmezseniz, polis sizi bir cinayete bağlayabilir ve tutuklayabilir.

Ellerinize kan almak istemiyorsanız, bir kızdan kurtulmak için sosyal sabotaj kullanabilirsiniz; onu suçlarından biri için çerçevelendirin, okuldan kovulmasını veya ününü mahvetmesini sağlayın. Eğer gerçekten acı çekmesini istiyorsanız, okuldaki diğer her kızı intihar edip size sorundan kurtulana kadar onu zorbalık yapmaya ikna edebilirsiniz.

Sevdiğin çocuk cinayet işlediğine tanık olursa, seni asla sevemezdi ve oyun biterdi.

Oyundan Sahneler ve Detaylar

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Her hafta, yeni bir kız Senpai’nize aşık olacak – sevgisini Cuma günü itiraf etmeden önce onu ortadan kaldırmalısınız! Masada çok çeşitli seçenekler var; onu başka bir çocukla kurabilir, itibarını mahvedebilir, okuldan kovabilir, bir suç için onu çerçeveleyebilir, ondan nefret edene kadar Senpai ile etkileşimlerini sabote edebilir ya da kaçırır ve bodrum katında sıkışıp tutabilirsin. Ya da, daha doğrudan bir yaklaşımı tercih ederseniz, hiç kimse bakmadığında onu öldürebilirsiniz!

Okuldaki herkes adınızı ve yüzünüzü bilir ve eylemleriniz itibarınızı etkiler. Masum bir lise öğrencisinin imajını korumak için başkalarının etrafında nasıl davrandığınıza dikkat etmelisiniz. Ayrıca sınıfa katılabilir, kulüplere katılabilir ve çeşitli avantajlar elde etmek için arkadaşlar edinebilirsiniz. Derse katılmak yeni yetenekler geliştirmenize izin verecek, kulüplere katılmak size kulübe özgü eşyalar sağlayacaktır ve arkadaş ederseniz, onları sizin için çeşitli iyilikler yapmaya ikna edebilirsiniz!

Cinayet işlediğinizde, kendinizden sonra temizlik yapmanız gerekecek. Geride bıraktığınız tüm kan lekelerini silmek için bir paspas ve bir kova su kullanın, üzerinde parmak izleriniz olan cinayet silahlarını atın ve suçlarınızın tüm kanıtlarını örtmek için cesetleri yakın! Dikkat edin – bazı öğrenciler suçlu fotoğraflar çeker ve bir cinayet işlediğinizi görürlerse sizi polise bildirir … ve diğer öğrenciler sizi kovalamak, silahsızlandırmak ve sizi yakalamak için yeterince cesurdur!

Yandere İndirme Linkleri

Oyun Dosyasını İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir