Words of Wonders (WOW) İndir

Words of Wonders(WOW) İndir

  Dünya da yeni yerler keşfetmeye hazır mısın ?

   Words of Wonders oyunu hem gitmediğiniz yerlerle ilgili bilgiler öğrenmenize hemde kelime ağacınıza biraz daha kelime eklemenize yardımcı olur.

  İos ve Android uyumlu bir cihaz kullanıyorsanız Words of Wonders oyununu ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilirsiniz.

  Words of Wonders oyunu ilk bölümlerinde sizlere az harfler vererek oyunu öğrenmenizi sağlar.Yapmanız gereken şey verilen harflerden kelimeleri sıfırdan oluşturmak.Zekânızı sınayacak ve de bulmaca çözümüne ulaşmak için, bulduğunuz tüm kelimeler arasında bağlantı kurmalısınız.

  Dünyayı kasıp kavuran bulmaca oyunu Words of Wonders oyun içerisinde kullanmanız için verilen elmaslar mevcut.Bu elmasları oyunda takıldığınız yerlerde harf satın almak için kullanabilirsiniz.Words of Wonders oyununda gerçek para ile satın alabileceğiniz elmaslar sunulur istemediğiniz takdirde para harcamadan günlük bulmacaları çözerek belli elmaslara sahip olabilirsiniz.

  Oyunun zengin veritabanı sayesinde dünyanın yedi harikasının her biri eşsiz olacak ve her seviye gittikçe zorlaşacak. Parmağınızı kaldırmadan tüm harflerin arasında bağlantı oluşturarak panodaki gizli kelimeleri bulun!

Kelime dağarcığını test etmek için hazır mısın ?

Words of Wonders(WOW) İndirme Linkleri

Android için Words of Wonders(WOW) İndirme Linki

İos için Words of Wonders(WOW) İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir