Wise Jet Search İndir

Wise Jet Search İndir

      Bazen bilgisayarımıza bir dosya,fotoğraf,video,belge yükleriz ancak nerede olduğunu bulamayız.Arama bölümüne dosyanın adını yazarız ama bulunana kadar çok vaktimiz geçer veya dosya bulunmaz.Bu gibi sorunlarda imdadımıza Wise Jet Search yetişiyor.

   

    Uygulama bilgisayarınızda bulunan bütün dosyaları kendine aktarır ve bütün dosyalar tek bir klasörde görünümü verir.Uygulamanın sağ üst köşesinde bulunan arama bölümüne dosya ismini yazdığımız an o isimde olan bütün dosyalar sırayla karşımıza çıkar.Üstelik bunu adından da anlaşılacağı gibi jet hızında yapar.

    Kullanımı oldukça kolaydır.Yapmanız gereken sadece anahtar kelimeyi seçip aramak istediğiniz sürücüyü seçmek.Program;ikinci sürücüler,usb sürücüleri gibi bilgisayarda bulunan tüm sürücülerde hızlıca arama yapar.Ayrıca program tüm sürücüleri destekler yani FAT,NTFS gibi kıyaslama yapmaz.

      Wise Jet Search Windows ile otomatik başlayacak şekilde ayarlanabilir.Bu ayarlamanın yapılması için sadece aşağı açılır bir arama panelini ortaya çıkarmak için farenizi masaüstünün sol üst köşesine taşımaktır.

    Windowws kullanıcılarını mutlu edecek bir haber vereceğim.Uygulama neredeyse tüm Windows sürümlerine uyumludur.:))

Wise Jet Search İndirme Linki

Windows için Wise Jet Search İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir