WhatsApp Business İndir

WhatsApp Business İndir

      Whatsapp uygulamasını aramızda bilmeyen yoktur.Whatsapp’ın alt dallarından biridir.Android ve ios uyumlu cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

    Whatsapp Business,müşterileriniz ile daha kolay iletişime geçmenize,Whatsapp üzerinden ticaret yapmanıza yardımcı olmaktadır.Böylece işinizi büyütmeniz daha kolay olacaktır.

    Hem iş telefon numaram hemde kendi numaram var ve ne yapacağını bilmiyorsan Whatsapp Business tam bu anda sizin yanınızda oluyor.Telefonunuza hem Whatsapp Mesenger’i hemde Whatsapp Business’i indirebilirsiniz.

    Whatsapp Business içerisinde mesenger uygulamasının içerisinde hangi özellikler varsa aynısı bulunmaktadır.Hatta ek özellikler de bulunmaktadır.Bu özellikler şu şekildedir:

  • İşletme profilinizi oluşturarak müşteriler ile web sitenizi,konumunuzu,iletişim bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.
  • İşletme mesaj araçları sayesinde dışarıda iseniz veya herhangi önemli bir iş yapıyorsanız ‘Dışarıda’ mesajlarını veya ilk yolladıkları mesajlar ile sizi tanıyacakları bir bildirim/mesaj yollayabilirsiniz.Böylece daha hızlı ileti yollamış olursunuz.
  • Sabit hatlı telefon numarasıyla kullanabilirsiniz.Hatta müşterileriniz size bu numaradan mesaj atabilir.Doğrulama sırasında kodu telefon görüşmesi sayesinde almak istiyorsanız ‘Beni Ara’ özelliğini kullanabilirsiniz.
  • Whatsapp mesenger da olduğu gibi Business’de de web üzerinden giriş yapabilirsiniz.

Whatsapp Business İndirme Linkleri

Android için Whatsapp Business İndirme Linki

İos için Whatsapp Business İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir