Wallet İndir

Wallet İndir

    Ay sonu geldiği zaman parayı nereye harcadığını sende düşünüyor musun?Fazla düşünmene gerek kalmadan harcamalarını nereye yaptığını bulmaya yarayan bir uygulama ile tanışmaya hazır mısınız?

   Wallet bütçenizi nereye harcadığınızı gösteren,harcamalarınızı planlamanızı sağlayan bir uygulamadır.Wallet sayesinde kontrol daima sizin elinizde olacaktır.Sadece sizin değil aynı zamanda ortaklarınız ile kurduğunuz hesaplarınızı yönetebilirsiniz.

    Bu ay yiyeceğe ne kadar para verdiğinizi kağıtlara yazıp kaybetmek yerine sürekli yanımızda bulunan cep telefonlarına yazarak daima korunaklı ve güvende hesaplayabilirsiniz.Bu ayın,bu haftanın veya gelecek yılların bütçe analizlerini de yapabileceğinizi unutmayın.

   Wallet ile banka hesaplarınızı senkronize ederek bütçenizi kategorilere ayırmanızı sağlamaktadır.Böylece hesap hareketlerinden tek tek hesaplamak yerine toplu bir şekilde ulaşabileceksiniz.Ani değişen hesap hareketlerine bağlı olarak sizi uyarır,akıllıca tepkiler verir.Böylece size bir arkadaş olarak yanaşmaktadır.

   Wallet ile tasarruf yapmanız da mümkündür.Bir ay içerisinde yapacağınız harcamaları yazarak elinizde kalan paranın bir kısmını ayırarak düzenli birikim yapabilirsiniz.Kullanımı kolay arayüzü sayesinde raporları,iletileri size en basit şekilde iletmektedir.Son olarak güvendiğiniz kişiler ile bütçe analizlerinizi de paylaşabileceğinizi unutmayın!!

  Wallet İndirme Linki

Android için Wallet İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir