Viber İndir

Viber:Ücretsiz Mesajlaşma Programı İndir

      Viber,internet bağlantısı aracılığı ile ücretsiz ister görüntülü ister sesli konuşabilmeyi istersen de mesajlaşma olanağı sağlayan bir programdır.

          Viber,internetiniz olduğu zaman (WİFİ veya mobil veri) başka ülkede olan bir akrabanızla,karşı komşunuzla,arkadaşınızla görüşmenizi sağlayan ücretsiz bir mesajlaşma uygulamasıdır.Kendini ister emoji ile ister çıkartmalarla,isterseniz videolarla isterseniz de fotoğraflarla ifade etme olanağı sağlar.Viber ile anlık olarak mesajlaşma,görüntülü konuşma,video ve fotoğraf paylaşabilirsiniz.Ayrıca dosya bile aktarabilirsiniz.

   Viber ile grup sohbetleri yapmak da mümkün üstelik 250 kişiye kadar kişi olabiliyor bu grupta.Peki neden Viber’i seçmelisin?

Uluslararası bir mesajlaşma programı olan Viber sorunsuz bir şekilde işler.Ayrıca bir giriş kaydı oluşturmana gerek olmadan sadece telefon numaran ile giriş yapabilirsin.

Sesli ya da görüntülü konuşmayı ister yurt içi istersen de uluslararası yapabilirsin.Ses kalitesi HD kalitesindedir.

Anlık video paylaşabilirsin.Bunu yapmak için 30 saniyelik videolarla anı yakalayıp paylaşmak için anlık video simgesine dokun ve basılı tut; göndermek için bırak.

Viber ayrıca tüm mesajlaşmaların,grup sohbetlerin,görüntülü veya sesli konuşmaların başladığı anda şifrelenir.

Konuştuğun kişinin güvenilir olup olmadığını doğrular.

Gizli sohbet özelliği ile mesajlaşmalarını gizleyebilirsin.

 Viber kullanarak arkadaşlarınla Viber oyunlarını oynayabilir, açık hesapları takip edebilir, kişilerini paylaşabilir, insanların mesajlarını görüp görmediğini öğrenebilir, konumunu gösterebilirsin.

Ve daha fazlası.Eee ne duruyorsun haydi Viber’i indirmek için aşağıdaki linklere tıkla…

Viber İndirme Linkleri

Android için Viber İndir

Iphone/Ipad için Viber İndir

Windows Pc için Viber İndir

Mac için Viber İndir

Linux için Viber İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir