Uzaktaki Bilgisayara Erişim Programı TeamViewer

TeamViewer Uzaktan Erişim Programı 

         Bir çok zaman, uzaktaki bilgisayarlara erişim sağlamak zorunluluğu doğabilir. Bir arkadaşımıza yardım etmek, iş yerimize bağlanarak unuttuğumuz evrakları almak v.s. tüm bu sebeplerden dolayı uzaktan erişim bizim için önemli olabilir. 

        İşte bu noktada uzaktan erişim programları işimizi çözmektedir. Bir çok uzak masaüstü bağlantı araçları bulunmaktadır. Bunlardan en önde gelen program TeamViewer dır.

Kolay & Güvenli Uzaktan Masaüstü Erişimi

     TeamViewer, 3G veya daha iyi internet bağlantısıyla, dilediğiniz yerden bilgisayarlarınızın ve sunucularınızın masaüstüne uzaktan erişip, onları kontrol etmenizi sağlar. Bu erişim cihazdan bağımsızdır ve tamamen güvenlidir. Artık herhangi bir modern akıllı telefon, işyerinize açılan pencere olabilir.

TeamViewer’ı mobil cihaz desteği için kullanın.

     TeamViewer, LIVE iOS cihazı ekran erişimine izin veren ve herhangi bir masaüstü veya mobil cihazdan kontrol sağlayan, dünyadaki tek uzaktan destek teknolojisidir. Tüm Android cihazlara da aynı şekilde erişilebilir; BYOD (kendi cihazını getir) konseptinde veya bir büyük firmada çalışanları, kullandıkları cihaz türüne bakmaksızın desteklemek açısından ideal bir platformdur.

 

TeamViewer Uygulaması İndirmeleri

  1. Teamviewer Windows versiyonu indir
  2. Teamviewer Linux(Ubuntu) versiyonu indir
  3. Teamviewer MacOS versiyonu indir
  4. Teamviewer IOS app indir
  5. Teamviewer Android indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir