Unity 2019.2 Oyun Programlama İndir

Unity 2019.2 Oyun Programlama

      Unity temel amaçla oyun programlama uygulamasıdır. Ancak isteğe bağlı olarak 3d animasyon, intro da yapılabilir.

      Unity ile tanışmam çok uzun zaman önce bir türk firmasının yerli oyun üretimi için vermiş olduğu seminere katılınca olmuştu. O zamanlar baya ilgimi çekse de üzerine düşsem de pek başarılı olduğum söylenemez.

Unity Özellikleri

    Unity, endüstrideki en geniş platform yelpazesinde harika oyunlar ve deneyimler oluşturmak, işletmek ve bunlardan para kazanmak için ihtiyacınız olanı sunan, dünyanın önde gelen gerçek zamanlı 3D geliştirme platformudur. Bir kere oluşturun, istediğiniz yere dağıtın, herkesi büyüleyin.

     Unity’nin veri odaklı Live-Ops çözümü ile oyun performansı ayarlarını gerçek zamanlı olarak ayarlayarak her cihazda mümkün olan en iyi deneyimi sağlayabilirsiniz. Tekliflerinizi, yeniden dağıtım yapmadan farklı oyuncu segmentleri için özelleştirebilirsiniz. Ve hepsini, tüm optimizasyon özelliklerine erişmenizi sağlayan tek bir merkezi Kumanda panelinden yapabilirsiniz

  Ayrıca,

     Otomotiv, Taşımacılık ve İmalat sanayinde 3D tasarım ve örneklemeler ile rekabet gücünüzü arttırabilirsiniz.

     Film, Animasyon ve Sinema konusunda sizlere görülmemiş sanatsal kolaylıklar sunmaktadır

    Mimarlık ve İnşaat sektöründe kullanılan bir çok ücretli ve hantal uygulamaya inat Unity ile ücretiz ve daha zahmetsizce 3 boyutlu modellemeler yapabilir ve kazancınızı arttırabilirsiniz.

Unity İndirmeleri

Unity 2019.2 Tam sürüm Hub İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir