Ultimate Golf İndir

Ultimate Golf İndir

  Rakibin atış yapmasını beklemeden, çevrim içi oynayabileceğiniz tek oyun…

  Doğayla iç içe bir oyun sahasında golf oynamak için aradığınız oyun Ultimate Golf oyunu ile hem arkadaşlarınızla, ailenizle ve yakın çevrenizle istediğiniz zaman online olarak oynayabilirsiniz. 

  Ultimate Golf oyunu ile turnuvalara katılabilir, arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz.Girmiş olduğunuz oyunlardan elde ettiğiniz zaferle birbirinden değerli golf çantaları elde ederek profesyonelleşmek için rakiplerinden bir adım önde olabilirsin.

  Ultimate Golf oyununda başarı elde etmek için oyunda kullanmakta olduğunuz golf çantanız, uzun demir, kısa demir, kama, kaba demir, kum kama ve atıcı gibi fairway ve yeşilliklere hakim olarak başarılarınıza katkı sağlayabilirsiniz.

  Oyun içerisinde profesyonelleştikten sonra önünde kazanman için seni bekleyen uluslararası turnuvalara katılarak dünya çapında büyük bir başarıyı elde etmek için rakiplerini alt etmelisin.

  Ultimate Golf oyunu android ve ios uyumlu cihazlara indirmek ücretsizdir, oyun içerisinde bazı öğeleri satın almak için gerçek para kullanmanız gerekebilir.Ayarlar bölümünden satın almalarınızı yönetebilirsiniz.

Ultimate Golf İndirme Linkleri

Android için Ultimate Golf İndirme Linki 

İos için Ultimate Golf İndirme Linki 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir