Twitter İndir

Twitter İndir 

  Şuan dünyada neler oluyor öğrenmek çok kolay. 

   Twitter neredeyse herkesin sık kullandığı bir uygulamadır.Oldukça popüler olan bu uygulama Android ve ios cihazlarına ücretsiz indirilebilmektedir. 

   Twitter;son dakika haberleri, eğlenceli videolar, spor, politika, ilgi alanları, magazin neredeyse her kategoriden alanlar ile bilgi edinmenizi sağlar. Twitter ile son dakika haberlerine bile ulaşmak çok kolay. Yazılan bir yazının tüm detaylarını görebilir, yorum yapabilir, beğenebilir hatta bu yazıyı kendi profilinizde bile paylaşabilirsiniz. 

   Üstelik sadece yazı değil fotoğraf, video, gif de paylaşabilirsiniz. Hayatında olan ne varsa Twitter ile paylaşabilirsiniz. Son dönemin gündem etiketlerini ve konularını Twitter ile keşfedebilirsiniz. Hiçbir haberden geri kalmamak için Twitter’ı indirmelisin. 

   Kendinize ait profil oluşturarak bu uygulamaya kayıt olabilirsin. Profiline fotoğraf, açıklama, konum ve arka plan da ekleyebilirsin. Ayrıca profilinde yazılar, videolar ve fotoğraflar paylaşabilirsin. Beğendiğin yazıyı retweet yaparak profilinde paylaşabilirsin. 

   Tanıdıklarını Twitter ile takip edebilirsin. Ayrıca arkadaşların ve takipçilerin ile mesajlaşabilirsin. Birden fazla kişi ile konuşmak için grup da oluşturabilirsin.

  Seni takip edenleri öğrenmen için Twitter bildirim gönderir. Ayrıca paylaştığın gönderiye aldığın retweetin, yorumun vb. De bildirim alabilirsiniz. Sizden bahsedilen tweetlerden bilgi almak da Twitter ile çok kolay.

Twitter İndirme Linkleri

Android için Twitter İndirme Linki 

İos için Twitter İndirme Linki 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir