Tumblr İndir

Tumblr İndir

  Son dönemin oldukça sık kullanılan sosyal ağlarından biri olan Tumblr 2007 yılında kurulmuştur.Özellikle genç kuşağın sıklıkla kullandığı bir uygulamadır.Android ve ios uyumlu cihazlara sahipseniz ücretsiz bir şekilde indirerek kaydolup kullanmaya başlayabilirsiniz.

    13 milyondan fazla abonesi olan Tumblr, şuanda ne hissettiğini,nerede olduğunu,nasıl olduğunu kolaylıkla ifade edebileceğiniz,aynı hisleri yaşadığınız kişiler ile iletişime geçebileceğiniz bir uygulamadır.Paylaşmak istediğin konu ne olursa olsun her anını Tumblr ile paylaşmayı unutma! İstersen evcil hayvanını,istersen şuan ki duygu durumunu,istersen de yaşadığın bir olayı paylaşarak dünyanın her yerinde ki insanlarla bağlantı kurabilirsiniz. 

   Öyküler, fotoğraflar, GIF ve animasyonlar, diziler, bağlantılar, şakalar, eşek şakaları, zekice espriler, Spotify parçaları, mp3’ler, videolar, moda, sanat, derin konular yani kısaca aklına gelecek,gelmeyecek her şeyi Tumblr ile paylaşarak blogunu oluşturabilirsin.

    İçerisinde 500 milyondan fazla blogu olduğunu da unutmamak gerek.Bu blogları dilersen takip edebilir ve yeni fikirler oluşturabilirsiniz.Takip ettiğin bloglar Tumblr ana sayfanda gözükecektir.Takip ettiğin blokların beğendiğin içeriklerini kendi sayfanda da gözükmesini sağlayabileceksin.

  Tumblr ile kendi giftlerini oluşturabilirsin.Bu giftlerin üzerine dilersen metin de yazabilir ve tamamen sana özgün olmasını sağlayabilirsin.Ayrıca ana sayfanın nasıl görünmesini istiyorsan o şekilde değiştirebilirsin.Yazdığın yazıların puntolarını,yazı şeklini,renklerini de belirleyebileceğini unutmamalısın.

   Tumblr ile paylaştığın yazılara etiket ekleyerek daha fazla kullanıcının sana erişmesini sağlayabilirsin.Aynı şekilde başkalarının yazdığı etiketleri inceleyerek milyonlarca insanlarla tanışabilirsin.

Tumblr İndirme Linkleri

Android için Tumblr İndirme Linki

İos için Tumblr İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir