Trivia Crack Türkçe İndir

Trivia Crack Türkçe İndir

  Beyninizi canlı tutmak için geliştirilmiş bir oyundur.

  Trivia Crack, app store ve Google play ile ücretsiz indirilen bir bilgi oyunudur. Bilgine güveniyorsan ve arkadaşlarınla yarışmak seni çok mutlu ediyorsa trivia Crack senin için geliştirilmiş bir oyun diyebiliriz. Ailene,arkadaşlarına meydan okuyabilirsin. Onlara kendini kanıtlayabilirsin bunu yaparken ayrıca yeni bilgiler de öğrenebilirsin.

  İçerisinde 6 adet kategori bulunur. Bu kategoriler;bilim, sanat, coğrafya, spor, tarih, eğlence şeklindedir.

  Bilim kategorisi geldiğinde size sorulan soruların konuları matematik,fizik,kimya, teknolojik gelişmelerden gelmektedir. Sanat kategorisi geldiği zaman ünlü sanatçılara dair bilgiler sorulur. Coğrafya kategorisinde dünya standartlarında bulunan herşeyi sorabilmektedir.Spor kategorisinde ünlü sporları, en son futbol maçlarını, maçlarda oynayan oyuncuları yani spor dalına giren herseyi sormaktadır. En son kategori olan eğlence kategorisinde ise TV programlarından sinema sektöründeki gelişmelere kadar sorular çıkmaktadır.

  Trivia Crack ile yeni sorular oluşturabilirsin. Oluşturduğun bu soruları arkadaşlarına sorabilir ve onların bilgilerini test edebilirsin. Ayrıca soruların zor veya kolay olmasını da sen belirleyebilirsin.Yaptığın her yarışmada soruları yorumlayarak soru seviyesini ayarlayabilirsin.Sadece arkadaşlarınla değil tanımadığın kişilere de meydan okuyabilirsin.

Oyun Nasıl Oynanır?

  Oyunu yeni indirdiğin zaman nasıl oynayacağım diye korkmana gerek yok. Çünkü oyunu öğrenmek çok kolay.

  Oyunu aşağıdaki linklerden indirdikten sonra kayıt olmalısın. Daha sonra arkadaşını seçip ona meydan okuyabilirsin. Yapman gereken arkadaşını seçdikten sonra ekrana gelen çarkı çevirmek. Çarkı çevirdikten sonra hangi kategoride soru geldi ise soruyu doğru cevaplamak. 3 tane soruyu ardarda doğru cevapladığın zaman ekrana taç gelmektedir. Bu taç sembolü geldikten sonra sana seçmen için kategoriler gösterilir. Hangi kategoride en iyi isen bh kategori de seçtiğin soruyu doğru cevapladıktan sonra o kategoride sembol kazanırsın.

  Eğer arkadaşlarınla oynamak yerine tek başına oynamak istersen tek oyuncu modunda oynayabilirsin. Haritadaki görevleri yerine getirerek ödüller kazanabilirsin.Ayrıca ilerlemeni sosyal ağların ile arkadaşlarınla paylaşabilirsin.

Trivia Crack İndirme Linki 

Android için Trivia Crack İndirme Linki 

İos için Trivia Crack İndirme Linki 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir