TrafiTalk İndir

TrafiTalk İndir

   TrafiTalk şehrindeki trafik durumunu size bildiren bir uygulamadır.Bulunduğun şehirde olan yol çalışmaları, trafik kazaları, son dakikaları güncel bir şekilde telefonunuza gönderir.


    Rotanıza giderken size yolda bulunan son gelişmeleri aktarır. Trafikten sıkılırsanız TrafiTalk uygulaması ile yeni arkadaşlar edinebilir, onlarla mesajlaşabilirsiniz.Böylece yolculuğunuzu eğlenceli hale getirirsiniz.
   Rotanızda bulunan trafik kazalarını, yol durumunu, yol çalışmasını görebilir, komik anların fotoğraf ve videolarını çekerek pinleyebilirsiniz.
   Şehrinizde trafik durumunun yüzdesini öğrenebilirsiniz.Böylece yoğunluk haritası oluşturabilirsiniz.


   TrafiTalk sadece trafik haritasını göstermekle kalmıyor. Bulunduğunuz şehirde ki hava durumunu da size iletiyor. Anlık değişimleri, sıcaklığı TrafiTalk ile gözlemleyebilirsiniz.
   Sık gittiğiniz adresleri kaydedebilirsiniz. Böylece sürekli yazmanıza gerek kalmaz.Ayrıca profilinizi oluşturduğunuz zaman yaşınızı isterseniz gizleyebilirsiniz. Mesaj almak istemezseniz bu özelliği devre dışı bırakabilirsiniz.Profilinize birinin bakmasına da engel olabilirsiniz. Başka bir profili kolayca engelleyebilirsiniz.


TrafiTalk İndirme Linkleri

Android için TrafiTalk İndirme Linki

İos için TrafiTalk İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir