Tik Tok İndir

Tik Tok İndir 

  Son zamanların popüler uygulamalarından biridir Tik Tok. Her yaştan kullanıcı olan bu uygulama Android ve Ios cihazlarına ücretsiz olarak indirilebilmektedir. 

  Tik Tok uygulaması musical.ly uygulaması ile birleşerek tek bir uygulama haline geldi. Uygulamayı her yaş kullanabilmektedir ancak uygulamanın başında bir şart vardır 13 yaş ve üzerindekilerin kullanımına serbesttir. 13-14-15-16-17 yaşında olan kullanıcının ise evebeynlerinden onay aldığı kabul edilmektedir. 

  Neredeyse herkesin telefonuna indirilen Tik tok bir video uygulamasıdır. Bu uygulama ile kendi videolarınızı oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda başkalarının videolarını da izleme olanağınız vardır. Çektiğiniz videolara özel efekt, emoji, etiket, çıkartma ve daha bir sürü özellik ekleyebilirsiniz. 

  Tik tok da videolarını beğendiğiniz kişileri takip edebilirsiniz. Böylece takip ettiğiniz kişi video attığında haberiniz olur. Aynı zamanda sizin için özel hazırlanmış takip ettiğiniz video içeriklerine benzer videolar da bulabilirsiniz. İlginç, eğlenceli, hızlı, baş döndürücü bir sürü video ile Tik Tok artık hayatınızdan birisi. 

  Video çekmek istiyorsanız beğendiğiniz tüm müzikleri bu videoda kullanabilirsiniz. Üstelik bunun için ücret ödemezsiniz. Çektiğiniz videolarda beğenmediğiniz yerleri kolayca kırpabilir, kesebilirsiniz. Ayrıca çektiğiniz video 15 saniye ile sınırlıdır.

Tik Tok İndirme Linki

Android için Tik Tok İndirme Linki

İOS için Tik Tok İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir