The Sims Mobile İndir

The Sims Mobile İndir

  Hayalindeki gibi bir dünyaya hazır mısın? 

 The Sİms Mobile oyunu bunları yapabilmeniz için size oldukça yardım ediyor.Oyun içerisinde sizin yönlendirmenize bağlı hayali karakterler bulunuyor,ve bunlara sims deniyor.Sims’lerinizle hayali dünyanızda daha doğrusu sizin yaşamak istediğiniz dünyada neler yapmak istediğinize yardım eden bir uygulamadır.

  The Sims Mobile oyunu android ve ios  uyumlu cihazlar için indirmesi ücretsizdir.Oyunu oynamak için 12+ yaş üstü olmanız gerekmektedir.Online olarak oynanan The Sİms oyunu’nu siz de seveceksiniz.

  The Sims Mobile oyununda yaratmış olduğunuz sims’lerin farklı görünüşleri ve kendine has kişiliklerle özelleştirerek hayali dünyanızın ne kadar geniş olduğunu fark edin.Yaratmış olduğunuz  Sİms’lere istediğiniz karakter  özelliklerini verin,giysi veya saç modelleriyle istediğiniz gibi oynayın.

  Oyun içerisinde yaratmış olduğunuz Sims’lerinize kolay bir şekilde ev yapıp,en çok tercih edilen tasarımlar ve dekorlar arasından seçim yapın. Gelecek hedeflerine ulaşan, hobilerle uğraşan, ilişkiler kuran ve yaşadığı yeri geliştiren  Sims’lerinizin hayatlarındaki mutlu anlarını sizde beraber yaşayın.

  Oyun içerisinde sosyalleşip ödüller kazanabileceğiniz partiler verebilirsiniz,ayrıca diğer Sims’lerinde partilerine de katılabilirsiniz.

  The Sims Mobile içerisinde kullanılan oyun paraları haricinde gerçek para ile de satın alma yapabilirsiniz,almak istemezseniz hiç sıkıntı değil es geçebilirsiniz. 

  Hayalini kurduğunuz dünyayı ve yaşamak istediğiniz hayatı bir an önce görmek istemez misiniz ?

The Sims Mobile İndirme Linkleri

Android için The Sims Mobile İndirme Linki

İos için The Sims Mobile İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir