Tencent Gaming Buddy indir

Tencent Oyununun Resmi Emülatörü

Tencent GameLoop (eski adıyla Tencent Gaming Buddy)  , Tencent Games için resmi Android emülatörü ve çok oyunculu Android oyunları dizisi olarak görev yapan bir oyun aracıdır . Diğer emülatörler Bluestacks ve Nox gibi Tencent tarafından yayınlanan oyunları iyi çalıştırabilir, ancak GameLoop daha iyi optimizasyon ve oyun deneyimi için oluşturuldu, bu nedenle Call of Duty: Mobile ve PUBG Mobile gibi oyunların yoğun bir kullanıcısıysanız ve çalıştırmak istiyorsanız yerine PC’nizle, Tencent GameLoop denemek için iyi bir seçenektir.

GameLoop (TencentGameAssistant olarak da bilinir), Tencent tarafından geliştirilen en iyi Android oyunlarından bazılarını rahatça oynamanıza yardımcı olmak için geliştirilen bir Android emülatörüdür: PUBG Mobile, Arena of Valor, Cyber ​​Hunter, Clash Royale ve çok daha fazlası!

Emülatör birden fazla dilde kullanılabilir, ancak menü sistemi herkesin oyunu yükleyebilmesi ve öykünme veya sanallaştırma şeylerini bilmek zorunda kalmadan çalıştırabileceği kadar sezgiseldir. Aslında, kurulduktan sonra, emülatör oyunu otomatik olarak oynayacaktır.

GameLoop kurulduktan sonra Tencent Gaming Buddy’nin büyüsüne tanık olmak için üzerine tıklamanız yeterlidir. Oyun başlayacak ve tüm kontrollerin nasıl bir PC oyunu gibi mükemmel bir şekilde yapılandırıldığını kontrol edebilirsiniz, böylece bunları eşleştirmek zorunda kalmadan kendinizi kurtarabilirsiniz. Klavye ve fare kontrolü ile ayarlanan kontrolleriniz için varsayılan bir harita sistemi alacaksınız. Her şey zaten yapılandırılmış ve hazır, böylece sadece oynayabilirsiniz.

GameLoop, Tencent tarafından oyunları için özel olarak oluşturulan mükemmel bir Android sanallaştırma aracıdır, bu nedenle uyumluluk ve performans inanılmazdır. Piyasadaki en iyi Android sanallaştırma araçlarından biri.

Mobilden PC’ye

Bir emülatör bilgisayarlar kimse sistem başka bir sisteme gibi davranmasını sağlar için yapılmış bir-genelde bir programdır. Bu durumda, PC’nizi genellikle yalnızca akıllı telefonlar veya oyun konsolları gibi diğer cihazlarda oynayabileceğiniz oyunlar için bir ana bilgisayara dönüştürebilirsiniz . Emülatörler genellikle oyunların orijinal olarak tasarlanan platformlarına erişiminiz olmadığı için veya bunları PC’nizde oynamanız size daha iyi oyun avantajları sağlayacağı için kullanılır . Sonuncusu, Tencent GameLoop’un amaçladığı şeydir, çünkü Tencent Games’in başlıkları çoğunlukla bir klavyenin ve farenin sunabileceği hassas kontrolden daha fazla yararlanan çok oyunculu oyunlardır. Tencent GameLoop sadece eski Tencent Gaming Buddy ve Tencent Game Assistant emülatörüdür.yükseltildi ve yeni bir ad verildi. Tencent Games’in resmi Android emülatörü olmanın temel amacı değişmedi ve oyun deneyiminizi çok daha hoş hale getirecek yeni değişiklikler yapıldı.

Masaüstünüzde Kolaylık

GameLoop’ta oynayabileceğiniz popüler oyunlardan bazıları PUBG Mobile , Call of Duty: Mobile , Arena of Valor ve  Mobile Legends . Bunları oynayabilmek için tek yapmanız gereken GameLoop emülatörünü resmi siteden indirmek ve kurmak. Bununla birlikte, ilk başlattığınızda, önceden yüklenmiş herhangi bir ücretsiz oyunla birlikte gelmez , ancak başlamak için indirebileceğiniz bazı oyunları hemen önerecektir. GameLoop sadece bir emülatör platformu değildir, aynı zamanda çevrimiçi olarak alabileceğiniz çeşitli ücretsiz oyunlar için Oyun Merkezi olarak da görev yapar . Bu emülatörün kullanımı çok zor değil. Öyle olsa olmayan oyun uygulamaları için çok yönlü değildiğer emülatörlerle karşılaştırıldığında, oyunlar için uzmanlaşmıştır ve bu nedenle yine de harika sonuçlar verir. Menü anlaması yeterince kolaydır ve kafa karıştırıcı bir arayüzle sizi bombalamaz.

Yakalamak

Genel olarak, Tencent Games’in kendi Android emülatörüne sahip olma fikri o kadar da kötü değil. Zaten üçüncü isim değişikliği yaparken, GameLoop, diğer oyun emülatörleri için dikkate değer bir rakip olacak şekilde PC’de mobil oyunları çalıştırabilecek yetenekli bir emülatör olduğunu kanıtlıyor. Tencent’in birçok oyununu ciddi bir şekilde oynarsanız, bu programla telefonunuzda oynamayı ve bilgisayarınıza geçmeyi deneyebilirsiniz.

Tencent Gaming Buddy İndirmeleri

Windows için Gaming Buddy İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir