State of Survival İndir

State of Survival İndir

   Zombi saldırısının ardından hayatta kalanların yanında yerini sende al…

  Enfeksiyonun hızla yayılmasının ardından hayatta kalan bütün ordu ve hükümetler yok olmuştur. Bölge artık enfeksiyonun oluşturduğu zombilere karşı  cesur bir şekilde hayatta kalmayı başaranlara ve enfekte olanlara aittir.

 

   Enfeksiyondan korunmak için elinden geldiği kadar korunaklı bir yere sahip olmalısın ve mümkün olduğunca kaynak toplayarak enfeksiyondan korunmalısın. Oyunda ilerleyen sürelerde tek başına olmadığını öğrenecek ve yeni arkadaşlar edinerek daha güvenli yaşama alanları oluşturmalısınız. Farklı özelliklere sahip enfekte olan insanlarla arkadaşlık kurarak ileride karşılaşacağın zombi istilasına karşı üstünlük sağlayabilirsin. Enfekte olanlardan kendine müttefik ve dostlar seçerek stratejik ortaklıklar oluşturarak birlikte hareket ederek daha kolay bir şekilde istilaya direnebilirsiniz. Dikkat etmelisin ki dost olarak yaklaşıp senden faydalanmak isteyenler de olacaktır.

  Yaşam alanını inşa ederken dikkat etmen gereken özellikle zombilerden korunmak için sığınak yapmalısın ve enfeksiyonla ilgili araştırma yapmak için laboratuvar inşa ederek mutasyona uğrayan zombi hastalığının tedavisini bulmak için araştırmalar yapmalısın.

  State of Survival oyunu android ve ios uyumlu cihazlar için ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içerisinde alacağınız ögeler belli ücret karşılığında verilir, almak istemezseniz herhangi bir ücret ödemezsiniz.

  İnsanlık 2. çağını yaşıyor. Hayatın düzene girmesi için kuralları yeniden yaz.

 

 State of Survival İndirme Linkleri

Android için State of Survival İndirme Linki

İos için State of Survival İndirme Linki

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir