SPOTİFY İNDİR

SPOTİFY İNDİR

   Spotify ile her an her yerde dilediğin müziği dinle.Evde,okulda,arabada,dinlenirken yanı kısaca her yerde…

     Spotify,dünya çapında milyonlarca şarkıya ve diğer içeriklere ulaşabilmeyi sağlayan müzik,podcast ve video aktarma hizmeti sunar.Üstelik bu hizmeti ücretsiz sunar.Ancak üyeliğinizi belirli bir ücret karşılığında yükselterek Premıum’a geçebilirsiniz. Spotify ile  aklınıza gelen hemen hemen her şeyi bulup, anında dinlemenin yani sıra kendi playlistinizi de hafızasına ekleyebilirsiniz.Ayrıca Spotify’ın radyosu da bulunmaktadır.

Spotify’ın özellikleri bunlarla da sınırlı değil.Ünlü oyunlarda çalan arka fon müziklerini bu uygulamada bulabilirsiniz.Spotify bünyesinde bulunan bir diğer kategori de podcast,bu bölüm ile de ücretsiz hikayeler,karşılıklı söyleşileri dinleyebilirsiniz.İçinde bulunduğun ruh haline göre şarkı listesini seç istediğin kadar dinle.

Size bomba gibi olan iki tane bilgi  vereceğim.Birinci bomba Spotify ile istediğiniz sanatçının biletini satın alabilirsiniz.İkinci bomba ise dizilerde çalan ancak ismini bir türlü bulamadığımız o şarkılar Spotify da direk dizinin şarkı listesinde bulunuyor.

Hadi hep birlikte Premium’un avantajlarını öğrenelim…İlk avantajına buradan başlayım.Premium’a geçtikten sonra eğer kredi kartı ile abone olursanız 3 ay ücret ödemiyorsunuz beğenmezseniz üyeliğiniz bu 3 ay içinde ücretsiz iptal edebiliyorsunuz.Eğer telefon faturama gelsin ücreti derseniz de 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz.

Müziğini istediğin yerde dinle.

Premium’a geçtikten sonra istediğiniz şarkıyı indirdiğiniz zaman bu şarkıyı internetiniz kapalı iken,telefonunuz çekmiyorken ya da internetiniz yokken de açıp dinleyebilir ve müziğin tadına varabilirsinz.

 

Reklam kesintisi yok.

Premium’a geçmeden önce ücretsiz kullanırken her 5 şarkıdan sonra uygulamada reklam çıkmaktadır.Ancak premium’a geçtikten sonra bu reklamların hiç biri karşınıza çıkmamaktadır.

İstediğin şarkıyı çal.

İstediğin şarkıyı açıp ruhunuzu dinlendirin.O an ruh haliniz nasılsa o şarkıuı aç ve dibine vur:))

Sınırsız şarkı atla.

Premium’a geçmeden önce şarkı atlama sınırınız bulunmaktadır.Ancak Premium üyeliğiniz olduktan sonra istediğin şarkıyı istediğin zaman değiştir.Sana kimse karışamaz.Spotify bile:))

    

SPOTİFY İNDİRME LİNKİ

Mac os x için spotify indirme linki

Windows için spotify indirme linki

Ios için spotify indirme linki

Android için spotify indirme linki

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir