Speed Test Ookla İndir

Speed Test Ookla Ücretsiz İndir

  İnternetiniz yavaş ve hızını ölçmek istiyorsanız tam da istediğiniz yerdesiniz. İnternet ve yükleme hızınızı tek bir uygulamayla kolayca öğrenebileceğiniz Speed test uygulaması android ve ios cihazlar için indirmesi ücretsizdir.

  Speed test uygulaması yani hız testi telefonunuzun internet çekim gücünü öğrenmeniz için size yardımcı olur.Uygulamayı yükledikten sonra yapmanız gereken şey uygulamayı açıp ‘GO’ yazısına basmak.

  Sonrasında biraz bekledikten sonra uygulama sizin için internet hızınızı,yükleme hızınızı ve de pinginizi kontrol edip size tablo şeklinde sunuyor.Sunmuş olduğu tablo da telefonunuzun çekim gücünün en çok ve en az ne kadar olduğunu,indirme ve yükleme hızınızı ayrıca pinginizin(evinizde bulunan internetle dağıtım noktasından gelen internetin arasındaki indirme gücü) en çok olduğu seviyeyi size bildirir.

  Uygulama içerisinde Speed Test VPN diye bir ayrıcalık bulunur.Bu ayrıcalık sizin çevrim içi gizliliğinizi ve güvenliğinizi sağlar.Ayrıca uygulama VPN de kullanılmak üzere 2GB internet verir.Vermiş oldukları internet sadece VPN de kullanılır başka bir amaç için kullanılamaz.

   Dilerseniz ücretli olarak  Premium üyesi olup Speed Test’in sınırsız veri korumasından faydalanabilirsiniz.İstemezseniz de Speed Test uygulamasının her kullanıcısına sunmuş olduğu Speed Test  VPN çevrim içi gizliliğinizi ve güvenliğinizi sağlar.

   Artık internetinizin ne kadar çekim gücü olduğunu sizde görebileceksiniz.

Speed Test Ookla İndirme Linkleri

Android için İndirme Linki 

İos için İndirme Linki 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir