Snapchat İndir

Snapchat İndir

Her anını arkadaşların ile paylaşabilirsin.

  Snapchat, aşağıdaki linklerden indirildikten sonra direk başlatılır,kamera açılır ve arkadaşlarınız ile anınızı paylaşabilirsiniz.Fotoğraf veya video çekebilir,çektiğiniz fotoğraflara yazı,saat,emoji ekleyebilirsiniz.Ayrıca fotoğraflarınıza filtre de ekleyebilirsiniz.Görünüşünüzü değiştirebilir,bitmoji oluşturabilirsiniz.Yüzünüzle oyun oynayabilirsiniz.

  Arkadaşlarınız ile kesintisiz sohbet edebilirsiniz.Onların paylaştığı resimlere cevap verebilirsiniz.İsterseniz hikayeleriniz grup ile paylaşabilirsiniz.16 kişiye kadar görüntülü sohbet edebilirsiniz.Size benzeyen bitmojileri oluşturup arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.Popüler kişilerin hikayelerini de kesintisiz izleyebilirsiniz.

  Arkadaşlarınızın konumu açılmış ise onların nerede olduğunu bulabilirsin.Ayrıca konumunu açarsan arkadaşların da senin nerede olduğunu bulabilmektedir.Hikayelerinizi isterseniz sadece en iyi arkadaşlarınız ile de paylaşabilirsiniz.

 Bulut özelliği ile çektiğiniz hikayeleri daha sonra tekrardan görebilirsin,eski anılarınızdan film rulosu oluşturarak en yakın arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz,ayrıca özel hikayelerinizi şifreleyerek birilerinin görmesini engelleyebilirsin.

 Arkadaş profili ile sadece sen ve arkadaşın arasında olan özel şeyleri görün.Üstelik bunu başkaları göremez.Sadece sen ve arkadaşın… :))

Snapchat İndirme Linkleri

Android için Snapchat İndirme Linki

İos için Snapchat İndirme Linki

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir