Slowly İndir

Slowly İndir

Dünyadaki herkes ile mektuplaşmaya hazır mısın?

   Teknolojinin gelişmesi ile artık birileriyle tanışmak,arkadaş olmak veya sevgili olmak oldukça kolay bir hal aldı.Ancak eskiyi özleyen,mektuplaşmanın yeniden olmasını isteyen kesim hala mevcut.Eskileri özleyenlere müjdeli haber Slowly uygulamasıdır.

  Slowly Android ve ios cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz bir uygulamadır.Mektup arkadaşlığınızı telefonunuza getirmek istiyorsanız size göre bir uygulamadır.İsterseniz keşfettiğiniz biriyle isterseniz de uygulamanın sizi eşleştirdiği biriyle mektuplaşabilirsiniz.

  Alışılmış mesajlaşma yerine mektuplarınızı dilediğiniz kişiye yollayarak arkadaş edinebilirsiniz.Mektubunuzu yazdıktan sonra pulunuzu yapıştırmayı sakın unutmayın.Dünyanın dört bir yanından arkadaş edinebilir ayrıca mektuplaştıkça pul sahibi de olabilirsiniz.

  Eskiden mektup yazıp yolladıktan sonra günlerce geri dönüş almak beklenirdi.Slowly bünyesine bu özelliği de eklemiştir.Mektuplaştığınız arkadaşınız ne kadar uzakta ise mektubunuzun ona ulaşması ve geri dönüş yapması da o kadar uzun sürecektir.Acele etme!!

   Slowly uygulamasını aşağıda bulunan linklerden indirdikten sonra yapman gereken bir takma isimdir.Takma ismini bulduktan sonra kimse seni durduramaz.Uygulama da yapmaktan hoşlandığın,sevdiğin şeyleri paylaşarak ortak noktanızın çok olduğu bir kişi ile arkadaş olman o kadar kolay hale gelmektedir.

   Slowly ile mektup arkadaşına fotoğraflar yollamayı ihmal etme. :))

Slowly İndirme Linkleri

Android için Slowly İndirme Linki

İos için Slowly İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir