SDL Trados Studio 2019 İndir

    Trados programını uzun zaman önce bir çevirmen arkadaşımın isteği üzerine görmüştüm. Çevirmenler için muazzam diyebileceğim bir uygulama…

   Çeviri profesyonelleri için eksiksiz çeviri ortamı

      SDL Trados Studio 2019 Freelance, basit bir masaüstü uygulamasında projeleri çevirmek ve incelemek, terminoloji kullanmak ve makine çevirisinden en iyi şekilde yararlanmak isteyen dil profesyonelleri için lider çeviri yazılımıdır. Dünya üzerinde 250.000’den fazla profesyonel tarafından kullanılmaktadır.

Metinlerinizi Daha hızlı çevirin

  Studio 2019, en kapsamlı çeviri araç setini sağlar ve çeviri varlıklarınızdan hiç olmadığı kadar çok yararlanarak daha hızlı çalışmanın yeni yollarını içerir.

  • Önceden çevrilmiş içeriği yeniden kullanın: çeviri tedarik zincirinin% 80’inden fazlası tarafından kullanılan güçlü çeviri belleği teknolojisi ile projeleri daha hızlı tamamlayın.
  • Daha akıllı çeviri belleği bile: Studio 2019’da bulunan upLIFT teknolojisi, hem “eşleşmeyen” hem de “bulanık eşleşme” senaryoları için önerilerde bulunarak geleneksel çeviri belleğini aşar.
  • En güçlü ve yaygın olarak kullanılan özelliklere hızlı erişim: ‘ Bana söyle ‘ teknolojisi , menülerde ve ayarlarda gezinmenizi önler ve daha önce kullanmadığınız güçlü işlevleri keşfetmenize yardımcı olur.
  • Yazarken akıllı öneriler alın: Yenilikçi SDL AutoSuggest 2.0 ile yazma ve tuş vuruşlarını azaltın Dönüşümsel makine çevirisi (MT) ile yeni içeriği daha hızlı çevirin

Çeviri kalitenizi arttırın

Studio 2019, çeviri projelerinizin en yüksek kalitede olmasını sağlamaya, maksimum müşteri memnuniyeti için ve rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olur.

  • Otomatik ve gerçek zamanlı kalite güvencesi (KG) , terminoloji tutarsızlıkları, gramer ve biçimlendirme hataları dahil olmak üzere çeviri hatalarını vurgulamaktadır
  • Her zaman doğru terminolojiyi sunun : Entegre SDL MultiTerm 2019 ile çevirilerinizde tutarlılık sağlayın . Lütfen dikkat: MultiTerm, bir SDL Trados Studio Freelance lisansı satın aldığınızda SDL hesabınızdan indirebilirsiniz.
  • Çeviri belleğinizin içeriğini kolayca koruyun (TM) : Studio’nun ‘TM bakımı’ görünümü ile en değerli varlıklarınızı en son ve en doğru çevirilerinizle güncel tutun.
  • Yanlış yazılmış kelimelerin AutoCorrect ile otomatik düzeltilmesi sayesinde hatasız yazmanın tadını çıkarın – tıpkı Microsoft Word’deki gibi
  • Gelişmiş ekran filtreleri , çevirilerinizde incelenirken etkili bir şekilde gezinmenizi sağlar

Trados Studio Professioal İndirme Linkleri

SDL Trados Studio 2019 İndir

Trados Studio 2014 İndir.(409 Mb)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir