Sahibinden.com İndir

Sahibinden.com İndir

   Türkiye’de 2000 yılında kurulmuş olan sahibinden.com oldukça fazla kullanılan site veya uygulamadır diyebiliriz.Çünkü sahibinden.com’u hem Android ve ios uyumlu cihazlarınıza indirebilir hem de web sitesinden kullanabilirsiniz.Uygulamayı indirirken veya siteye kayıt olurken hiç bir ücret ödemezsiniz.

  Sahibinden.com 2.el ya da sıfır araba,dolapev eşyası vb. her türlü alışveriş ürünlerini satabileceğiniz veya satın alabileceğiniz aynı zamanda satılık veya kiralık daireler bulabileceğiniz bir uygulamadır.Uygulama da bulunan kategorileri kısaca söylemek gerekirse;

 1. Emlak,
 2. Vasıta,
 3. Yedek parça,aksesuar,donanım malzemeleri,
 4. Bilgisayar,
 5. Telefon,
 6. Kamera,
 7. Ev elektroniği,
 8. Elektrikli ev aletleri,
 9. Giyim-aksesuar,
 10. Saat,
 11. Anne bebek,
 12. Bakım-kozmetik,
 13. Hobi-oyuncak,
 14. Oyun-konsol,
 15. Dergi-kitap,
 16. Müzik,
 17. Spor,
 18. Koleksiyon,
 19. Takı-mücevher-altın,
 20. Antika,
 21. Bahçe-yapı malzemeleri,
 22. Ofis-kırtasiye,
 23. Yiyecek-içecek,
 24. İş makineleri,
 25. Ustalar-hizmet,
 26. Özel dersler,
 27. İş ilanları,
 28. Yardımcı arayanlar,
 29. Hayvanlar alemi şeklinde sıralanmaktadır.

  Sahibinden.com ile kullanmadığın ikinci el bir ürünü veya hiç kullanmadığın ve satmak istediğin ürünü satabilirsin.Ayrıca yine ilan olarak yayınlanmış ürünleri satın alabilirsin.Satın alacağın ürünün sahibi ile mesajlaşabilme özelliği de mevcuttur.Verilen ilan hakkında genel bilgi hemen fotoğrafın altında bulunmaktadır.

   Ürün alırken gönlünüz rahat olabilir.Çünkü sahibinden.com’da tüm ürünler güvenli e-ticaret ile satılmaktadır.Paranızın ve ürününüz son derece güvendedir.

  Sahibinden.com’da bulunan öneri özelliği ile daha kolay ürün bulabilirsin,ayrıca filtreleme özelliği ile istediğin fiyatta istediğin renkte ürün satın alma kolaylığı sağlıyor.Bulunduğunuz yere yakın emlak ilanları için yakınımda ara özelliği ile çevrenizdeki ilanlara göz atabilirsiniz.Ayrıca ilan sahibini de tek tıkla arayabilirsiniz.

  Beğendiğiniz ilanları favorilerinize ekleyebilirsiniz.Böylece erişiminiz daha kolay olacaktır.İlginç bulduğunuz veya çok beğendiğiniz ürünleri sosyal medya da paylaşarak arkadaşlarınızı da gösterebilirsiniz.

  Sahibinden.com İndirme Linkleri

Android için Sahibinden.com İndirme Linki

İos için Sahibinden.com İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir