Qumpara İndir

Qumpara İndir 

Alışveriş yaptıkça ödüller kazanamaya ne dersin…

   Qumpara uygulamasını android ve ios uyumlu cihazlara ücretsiz indirerek size özel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

   Uygulamanın kullanımı şu şekildedir; almış olduğunuz ürünlerinin fişini uygulamaya yükledikten sonra uygulama içerisinde sizin göndermiş olduğunuz fişleri takipte bulunan yöneticelere aktarılır .Günlük hayatta yapmış olduğunuz her türlü alışveriş ile Qumpara uygulaması ile ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. 

  Qumpara ile özel indirimlerden haberdar ol ! Uygulama içerisinde özel kampanyalar olduğu gibi bunlara katılmanız için yaptığınız alışverişlerin fişini yüklemeniz yeterlidir. Yapmış olduğunuz alışverişlerin kampanyalar dahilinde olup olmadığını uzman arkadaşlar kontrolünde yapılan araştırmalardan sonra kazandığınız ödülleri Qumpara uygulamasında görüntüleyebilirsiniz.Farklı markalardan farklı ödüller kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

  Uygulama içerisinde bazı durumlarda yüklemiş olduğunuz fişlerin bir kısmını geri kazanabilirsiniz.Biriken Qumpara’ları hesabına nakit olarak isteyebilirsiniz. 

Qumpara İndirme Linkleri

Android için Qumpara İndirme Linki 

İos için Qumpara İndirme Linki 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir