Puhu TV İndir

Puhu TV İndir 

  Yerli dizi ve filmleri izleme platformu. 

  Puhu tv, dizi ve film izlemek için geliştirilmiş online televizyondur.Puhu tv uygulamasını tabletinize, Apple ve Android uyumlu telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

   Puhu tv, yüzlerce yerli diziyi,yerli ve yabancı filmi HD görüntüsü ile size sunuyor. Dizileri, filmleri istediğiniz zaman, istediğiniz görüntü kalitesiyle izleme olanağı veriyor. 

   Dizi ve film izlemeyi çok seviyorsun ama para ödemekten bıktıysan Puhu TV sana göre bir uygulamadır. İstediğiniz diziyi hiç ücret ödemeden izleyebilirsin. İstersen tabletinden, istersen telefonundan, istersen de puhu tv’nin kendi İnternet adresinden izleyebilirsin. 

  Dizi ve film izlemek için puhu tv’ye illa üye olman gerekmemektedir. Üye olmadan da istediğin diziyi izleyebilirsin. Ancak üye olmak size büyük avantaj sağlayacaktır. Puhu tv üyeliği ile uygulama sizin İzlediğiniz dizi ve film algoritmasını bilir ve buna göre size uygun içerikler önerir. Yarıda bıraktığınız içeriği yeniden başlatmadan kaldığınız yerden izleme olanağı sunar. Sevdiğiniz içeriklerden oluşturduğunuz liste ile puhu tv size bildirim yollar ve sizi bilgilendirir. Bu içeriğin fragmanları, yeni bölümleri size anında haber verilir. 

  Puhu tv de sadece bulunduğun yılın dizileri, filmleri değil aynı zaman yeşilcam filmleri gibi 80 ve 90’lı yılların unutulmaz filmleri ve dizileri de bulunmaktadır. Unutulmaz dizi ve filmlerin yanı sıra yaşam kategorisi ile eğlence, hobi, yaşam tarzına bağlı ilgi çekici içerikler de bulundurmaktadır. 

    Puhu tv arama butonu ile izlediğiniz dizinin veya filmin adını bilmiyor ancak içinde bulunan karakterin adını biliyorsanız bu buton ile arama yapabilirsiniz. Bunun sayesinde bu oyuncunun tüm dizi ve filmleri listelenmiş şekilde size sunulacaktır.Ayrıca puhu tv de liste oluştur kategorisi de bulunmaktadır. Bu kategori ile severek izlediğiniz dizi ve filmlerden bir liste oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu liste ile size dizi veya film hakkında bildirimler gelmektedir. Yani herşeyden haberdar olursunuz.

  İşte puhu tv de bulunan bazı dizi ve filmler;Fi,Şahsiyet, Dip, Jet Sosyete gibi orijinal yapımların yanı sıra Çukur, Sefirin Kızı, Çarpışma, Babil, Erkenci Kuş, Behzat Ç. Gibi sevilen bir çok dizi bulunmaktadır. 

  Ücretsiz dizi ve film izlemek için hemen Puhu TV’yi İndir. :))) 

Puhu TV İndirme Linkleri

Android için Puhu TV İndirme Linki

İOS için Puhu TV İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir