PUBG Mobile İndir ve Oyna

     Pubg Mobile, dünyayı kasıp kavuran en güncel oyunlardan bir tanedir. Oyun dünyası bir tarafa evrilmekte iken, bu oyunda nereden çıktı arkadaş. Fanlar, Gruplar ve daha fazlası ile hayatımıza kafalama olarak daldı.

   

    Oyunun oynanışı çok basittir: 100 gerçek oyuncunun birbiriyle silahlarla dolu bir adada karşılaşacağı bir savaş rotasına katılacaksınız. Sadece biriniz hayatta kalabilir. Kendinizi mümkün olan en iyi silahla donatmak için ortamda hareket etmeniz ve zaman geçtikçe azalacak olan oyun alanına doğru ilerlemeniz gerekecektir.

Başlangıçta, PUBG Mobile sadece yukarıda bahsedilen “büyük savaş” moduna sahipti, ancak oyunun güncellenmiş sürümlerine yeni ayarlar ve modlar eklendi. Aslında, oyunun en popüler modlarından biri, dört oyuncunun iki takımda çok küçük bir ortamda birbirleriyle yüzleştikleri ölümüne savaş modudur. Kırk puana ulaşan ilk takım oyunu kazanır.

Ayarlar menüsünü kullanarak grafik detay seviyesini değiştirebilirsiniz. Bu özellik, oyunun görünümünü bilgisayarınızın özelliklerine göre ayarlamanız gerektiğinde yardımcı olur. Varsayılan olarak, oyun sizin için en iyi konfigürasyonu algılar, ancak isterseniz ayarları manuel olarak özelleştirebilirsiniz. Ayrıca yayayken veya bir aracı sürerken de kontrolleri kişiselleştirebilirsiniz.

PUBG Mobile (Tencent Gaming Buddy), bilgisayarınızda PUBG Mobile’ın keyfini çıkarmanın harika bir yoludur. Görsellere gelince, oyunun bilgisayarların ve konsolların orijinal versiyonlarına gıpta edecek çok az şeyi var ya da hiçbir şeyi yok.

PUBG Oyun İndirmeleri

Android için PUBG Mobile indir

IOS İçin PUBG İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir