Plotagon İndir

Plotagon İndir

   Elinizde bulunan bir hikayeye hayat vermek,canlandırmak,animasyon hazırlamak istiyorsanız Plotagon tam size göre bir uygulamadır.

     Hikayenizi canlandırmak için karikatür çizmekten artık sıkıldıysanız Plotagon size kolaylık sağlıyor.Uygulama ücretsiz animasyon uygulamasıdır.Hikayenizi oluşturun,ses verin,karakterlerinizi kendiniz yaratın.

     Hikayenizde ki karakterlerinizin kıyafetlerini,saç şeklini,göz rengini,burnunu yani kısaca aklınıza gelebilecek her yerini siz tasarlayın.Oluştururken canlandırmanın ne kadar kolay ve eğlenceli olduğunun farkına varın.

    Plotagon ile hikayelerinize diyalog ekleyebilirsiniz.300’den fazla arka planı ile hikayenizi ister bir kafede,ister evde,ister okulda oluşturabilirsiniz.

    Oluşturduğunuz hikayelere ses vermek isterseniz size Plotagon kolaylık sunuyor.Bünyesinde bir çok dijital ses bulunmaktadır.Yapmanız gereken sadece diyalog oluşturup hikayenize ses vermek.

   Oluşturduğunuz animasyonlar 3D boyutunda olup oldukça canlı gözükecektir.Uygulamayı kullanabilir miyim diye kararsız kalmanıza gerek yoktur.Çünkü size yardımcı olacak ödüllü bir arayüze sahiptir.Birkaç dakika içinde animasyonunuza başlayın ve çok kısa bir sürede animasyonunuzu bitirin.Bitirdikten sonra dışarı aktar butonuna basarak telefonunuza yükleyebilirsiniz.

 Plotagon İndirme Linkleri

Windows için Plotagon İndirme Linki

 Android için Plotagon İndirme Linki

İos için Plotagon İndirme Linki

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir