Pinterest İndir

Pinterest İndir

    Herhangi bir konu hakkında görsel arıyor veya paylaşmak istiyorsanız Pinterest sizin için harika bir görsel arama paylaşma motorudur.

Pinterest uygulaması kökünde ki ”Pin” ve ”İnterest”den gelmektedir.Yani ilgilerinizi pinlemek anlamındadır.Uygulama görsel ağırlıklı bir paylaşım sitesidir.Uygulamaya kaydolmak  Facebook gibi bir sosyal ağdan veya Google ile oturum açabilirsiniz.İkisini de yapmak istemiyorsanız normal oturum açma şeklini deneyebilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak için Android,ios veya web sitesinden kaydolmanız gerekmektedir.Kaydolduktan sonra ilgilendiğiniz konuları işaretler ve ana sayfanızı bu konularla ilgili görsellerle doldurursunuz.Beğendiğiniz görseli kendi panonuza da pinleyebilirsiniz.Peki ”pinlemek” nasıl yapılıyor.Oldukça kolay…Beğendiğiniz görselin üzerine tıklayın,görselin yanında bulunan ”pin it” düğmesine basın ve böylece panonuza o fotoğraf geçsin.

   Pinterest ile sadece kendi panonuza bakmakla kalmaz, arkadaşlarınızın,ünlülerin vb. panolarına da bakabilirsiniz.Herhangi bir konu hakkında arama yapmak için siteye giriş yapıldığında sol üst köşede yer alan büyütece tıklayarak arama yapabilirsiniz.

  Beğendiğiniz görselleri arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.Görsele tıklayıp seçeneklere butonuna bastığımız zaman yerleştir şeklinde bir bölüm görürüz.Bu bölümde ise görseli web sitemizde paylaşmamız için bize yardımcı olur.Görselin Url’sini,boyutunu gösterir.Ve bize sitemize koymamız için bir olanak sağlar.Ayrıca beğendiğiniz görselleri galerinizde görmek için görseli indirebilirsiniz.

Pinterest İndirme Linkleri

Android için Pinterest İndirme Linki

İos için Pinterest İndirme Linki

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir