PicPick İndir

PicPick İndir

  Bilgisayarınızda bulunan görüntüleri düzenlemek için harika bir görüntü editörü.

  PicPick,içerisinde birçok özelliği bulundurur.Ekranınızda açık olan bir pencerenin,tam ekranınızın,açık olan pencerenin herhangi bir bölümünün ekran görüntüsünü alabilirsiniz.Aldığınız ekran görüntülerine veya herhangi bir görüntüye efekt katabilir,değişik renklerle canlandırabilirsiniz.

  PicPick ile görüntünüze değişik grafik tasarım araçları da ekleyebilirsiniz.Bunlar;Renk seçici, renk paleti, piksel cetveli, açıölçer, artı, büyüteç, beyaz tahta vb. şeklinde devam etmektedir.

   PicPick ile resimlerinize metin,değişik şekiller,oklar ekleyebilirsiniz.Resimlerinizi döndürebilirsiniz.Ayrıca açıklamalarınıza vurgulama da yapabilirsiniz.Resimlerinizi kırpabilir,boyutlarını ayarlayabilirsiniz.Ekranınızdaki resimlerin istediğiniz kısımlarını veya her yerini bulanıklaştırabilirsiniz.Arka planı istediğiniz renge göre ayarlayabilir ayrıca resminize çerçeve de oluşturabilirsiniz.

   İçerisinde bulundurduğu renk paleti ile metninizin,şeklinizin rengini değiştirebilirsiniz.Resimlerinize filigran ekleyebilirsiniz.Piksel cetveli ile nesnelerin boyutunu ölçebilir ve nesneleri ekranda kesin konumlara yerleştirebilirsiniz.Crosshair ile resminizin konumunu ayarlayabilirsiniz.

   PicPick ile görüntülerinizi arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.Ayrıca ekranınızı özelleştirebilirsiniz.Ayrıca profesyoneller için de gelişmiş özellikli bölümü de vardır.Ancak ücretlidir.

PicPick İndirme Linki

Windows için PicPick İndirme Linki

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir