Perio By Orkid İndir

Perio By Orkid İndir

Adet takvimi uygulaması.

   Perio by Orkdid ile adet dönemlerinizi en kolay şekilde takip etmenize yardımcı olan bir adet takvim uygulamasıdır.Perio uygulamasını android ve ios uyumlu cihazlara sahipseniz ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

    Perio by Orkid ile adet dönemlerinizi hesaplayabilirsiniz.Adet döngüsü hakkında yazılan ilginç ve bilgilendirici yazıları okuyabilir ve bilgi havuzunuza yeni bilgiler ekleyebilirsiniz.Ayrıca bu dönemlerde özellikle uyguladığınız alışkanlıklarınız bulunuyor olabilir.Bu alışkanlıklarınızı kaçırmamak ve zamanında yapmak için Perio adet döneminizin tam zamanını size bildiriyor.Bu sayede istediğiniz kıyafeti giyebilir,seyahat edebilir,denize girebilirsiniz.Sizi kim durdurabilir ki?

  Perio sadece adet takvimi olarak işlev görmemektedir.Uygulama bir adet takviminden daha fazlasını vaat etmektedir.İşte bu vaatler şu şekildedir:

  • Günlük duygu durumlarınızı perio ile paylaşabilirsiniz.
  • Ne kadar su içtin,ne kadar uyudun,ne kadar yedin tüm bunlar ve daha fazlasını perio ile günlük olarak tutabilir ve sağlıklı,düzenli bir hayat yaşayabilirsiniz.Ayrıca yaptığın alışkanlıklara bakarak hangi konularda daha iyi olman gerektiği hakkında bilgi vermektedir.
  • Adet dönemlerinde ihtiyacın olan ped türü,ihtiyacın olan koruma tipi hangisi ise perio sana yardımcı olmaktadır.Size verilen soruları cevaplayarak size hangisinin daha iyi olduğunu kolaylıkla bulabilirsiniz.
  • Birbirinden iyi fırsatlar ile en uygun fiyata ped sahibi olmak kim istemez ki?Perio sana özel kuponlar ile bütçene de yardımcı oluyor.
  • Doğru bilinen yanlışlar,bir çok blog yazıları ile bilgi dagarcığınızı genişletebilirsiniz.
  • Bildikleriniz gerçekten doğru mu?Sınamak için bir çok quiz ile perio her daim yanında.
  Perio Nasıl Kullanılmaktadır?

   Uygulamayı aşağıda bulunan linklerden indirdikten sonra yapmanız gereken uygulamaya kayıt olmak veya misafir girişi ile giriş yapmaktır.Uygulamaya bir kere kayıt olduktan sonra verileriniz siz istemedikten sonra asla silinmeyecektir.Tek tık ile her telefondan giriş yapabilirsiniz.

Perio by Orkid İndirme Linkleri

Android için Perio by Orkid İndirme Linki

İos için Perio by Orkid İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir