Pepapp İndir

Adet Takvimi:Pepapp İndir

  Çoğu kadın adet gününü hesaplayamaz ve sürekli gününü kaçırır, ne zaman olduğunu hesaplayamaz. Pepapp, adet takviminizi oluşturan günü gününe takip eden, adetiniz yaklaşınca size haber veren bir uygulamadır.

  Regl ve ovülasyon günlerinizi takip eder,bu günlerde size hem bilgi verir hem de sizi eğlendirerek stresinizi alır. 

  Aşağı da bulunan linklerden indirildikten sonra bir üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Üyeliği oluşturduktan sonra size size kayıt için kısa sorular sorar ve ücretsiz olarak kayıt oluşturur.Kaydınızı oluşturduktan sonra adet gününüzü, pms ve ovülasyon dönemlerinizi hesaplar. Hamile kalma ihtimalinin yüksek olduğunu günleri size mor renk ile gösterir.Bu dönemler de sizi eğlendirerek bildirimler yollar ve sizin içinizi ısıtır. 

  Ayrıca hamilelik için bilgiler, kadınlara özel bilgiler, ilişkilere göre tavsiyeler, cinsel ilişki için bilgiler verir,akıntı takibi,doğum kontrol hapı hatırlatıcı, ilaç takibi yapar. 

  Pepapp’ın Pepbox adında kutusu ile her ay size yeni sürprizler yapar. Kutunun içinde keyfinize keyif katacak şeyler bulunur. Çikolatalar, şekersiz barlar, indirimler, kahveler, kitaplar, çaylar, kuru şampuan, saç yağları, saç köpükleri vb. bir sürü şey. :)) 

  Pepbox’u almak için aylık ücret ödeme koşulu vardır. İsterseniz aydan aya, isterseniz 3 aylık, isterseniz, 6 aylık ödeme yapabilirsiniz.

  Pepapp İndirme Linki 

Android için Pepapp İndirme Linki 

İos İçin Pepapp İndirme Linki 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir