Paylaşım Ağı Programı:Dropbox İndir

Dropbox İndir

     Bilgisayar,tablet ve telefonda bulunan video,fotoğraflarımıza ulaşmak artık Dropbox ile çok kolay.Dropbox’ı yükleyerek hem alandan tasarruf edip hemde kısa yoldan fotoğraf ve videolarımıza erişebiliriz.

        Bilgisayarımıza bu uygulamayı yükledikten sonra bilgisayara bir şey olsa bile Dropbox içinde bu fotoğraf ve videolar durur ve siz silmeden asla silinmez.Yani bir bulut uygulaması gibidir.Siz uygulamayı yükledikten sonra direk fotoğrafları kendine aktarır.Sizin özellikle bir şey yapmanıza gerek kalmaz.Sadece yükleyip kayıt olmanız yeterlidir.

      Ayrıca fotoğraflarınızı favorilere de alabilirsiniz.Favoriye aldığınız zaman ayrıca internetiniz yoksa bile o fotoğrafları görebilirsiniz.Verdiği alan 2.5 GB’dır.Ancak belli bir ücret karşılığında bu alanı çoğaltabilirsiniz.

    Arkadaşlarınıza e-mail ile Dropox daveti yollarsanız size bu uygulama 500 mb hediye eder.Facebook,Twitter gibi uygulamalarda bağlanırsanız da 125 mb hediye ediyor.Ayrıca dosyalarınızı başka bir arkadaşınızla da paylaşma olanağı sunar.

Dropbox İndirme Linkleri

Dropbox İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir