Oyun İndirme Platformu:Origin İndir

Origin İndir

     Dünyaca ünlü oyun indirme platformu olan Origin,EA oyunlarının tanıtım sayfalarına ulaşmanızı,demolarına erişmenizi,ayrıca oyun satın alabileceğiniz bir uygulamadır.

     Bazı EA oyunları diğer uygulamalarda yokken Origin de bulunmkatadır.Ayrıca zaman zaman indirme girerek indireceğiniz uygulamayı daha uyguna satın alabilirsiniz.

     Amacı daha fazla kullanıcıya sahip olarak oyunların orijinal halini kullanmanıza sizi teşvik etmek.İçinde bulunan oyunlardan örnek vermek gerekirse FIFA,Battlefield,Star Wars The Old Republic, Kingdoms of Amalur: Reckoning gibi bir sürü oyun bulunmaktadır.Tüm bu oyunları oynamak için bu uygulamayaı yüklemeniz gerekmektedir.

   Avantajlarından biri de origin bir bulut uygulamasıdır aynı zamanda.Ynai bilgisayarınıza format atsanız bile Origin oyunları hafızasından silmez ve tekrar Origin indirdiğiniz an bütün oyunlarınız yeniden yüklenir.

    Origin içinde sadece ücretli oyunlar bulunmaz.Ayrıca ücretsiz oyunlarda bulundurmaktadır.Yapmanız gereken sadece uygulamayı yükleyip kayıt oluşturmak.Ve oyunların tadına varmak.

Origin İndirme Linkleri

Windows için Origin İndirme Linki

Mac için Origin İndirme Linki

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir