Orwi İndir

Orwi İndir

    Orwi self servis veya ana kart servis sunan herhangi bir cafe,restaurant vb. işletmelerde dijital dünyaya adım atmak için geliştirilmiş bir uygulamadır.Uygulamanın kısaca adı Orwi olmasına rağmen asıl ismi Order&Win şeklindedir.Orwi android ve ios uyumlu cihazlara ücretsiz indirebileceğiniz bir uygulamadır.

   Orwi ile cafeniz de dijital servis başlatmaya hazır mısınız?Eğer cevabınız evet ise Orwi’nin size sunacağı avantajlara hep beraber bakalım:

 1. İşletme sahibi iseniz Orwi’yi indirerek tamamen size özel,kendinizin tasarladığı içerik ve tasarımlarla dijital menü oluşturabilirsiniz.Bu sayede müşterileriniz cafenize geldiği zaman menü kitapçığını götürmenize gerek kalmayacak.
 2. Dijital menü sayesinde müşteriler dilediği yemeği tek tık ile sipariş verebilecek.Ayrıca siparişler oluştururken müşterinizi küçük,tatlı bildirimler de gönderilecektir.
 3. Dijital sipariş sayesinde unuttuğunuz veya karıştırdığınız herhangi bir içecek veya yiyecek olmayacak.
 4. Dijital menülerinizi QR kod olarak bastırabilir ve cafeniz de istediğiniz bir yere yerleştirebilirsiniz.Bu sayede müşterileriniz QR kodunu okutarak menüyü görebilecektir.Üstelik bunu ek bir uygulamaya gerek kalmadan yapacaktır.Ayrıca sipariş verirken notlar ekleyebilmektedir.
 5. Restoran otomasyon programı sayesinde müşterinizin notlarını,siparişlerini,hesabını kolayca görebilirsiniz.Aynı şekilde müşterileriniz de siparişini verdikten sonra hesabını görebilecektir.
 6. Misafirin ödeme işlemini Masterpass alt yapısı sayesinde kredi kartını kaydederek kolayca yapabilecektir.
 7. Orwi sadakat özelliği sayesinde misafiriniz sizi her ziyaret ettiği zaman ödüller kazanabilir.Kampanyalarınız dahilinde bu ödülleri kullanabilir.
 8. Misafiriniz her ziyareti sonunda anketinize katılabilir ve sizi değerlendirebilir.
 9. Orwi ile zamanınızın kıymetli olduğunu unutmayın.Hesap ödeme,sipariş verme gibi işlemlerinizi kolayca halkledin.
 10. Daha az personel sayesinde tasarruf edin.Bu sayede daha fazla müşteriye olanak sağlayın.
 11. Cafenizde ki personellerinize online bahşiş imkanı sunabilirsiniz.
 12. Herhangi bir sorun yaşadığınızda 7-24 çalışan çağrı merkezi ile çözebilirsiniz.

 Orwi İndirme Linkleri

Android için Orwi İndirme Linki

İos için Orwi İndirme Linki

    

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir