Opera Browser İndir

 Opera Browser İndir

     Opera tarayıcıyı aramızda bilmeyen yoktur.Uzun zamandır hayatımızda olan Opera Browser birçok olanak sağlıyor.

        Son zamanlarda yaptığı yeniliklerle insanların vazgeçilmez tarayıcısı haline gelişmiştir Opera Browser.Günümüzde hem bilgisayardan hem de mobilden oldukça yüksek kullancıya sahiptir.Opera Browser bünyesinde mükemmel özelliklerde bulunduruyor.

   Opera,diğer internet tarayıcıları ile kıyaslandığında oldukça düşük kaynak kullanıyor.Bunun sayesinde bilgisayarınıza aşırı RAM yüklemesi yapmayarak bilgisayarınızı yormuyor.Yani kaynak dostu bir tarayıcıdır.Kendine özgü reklam engelleyici özelliği ile web sitelerinizi daha hızlı açıyor.Size düşen sadece Opera’yı yükledikten sonra aktif hale getirmek.Aktif hale getirmek için de  Ayarlar-Temel yolunu izlemek yeterli oluyor.

Opera’nın özellikleri bunlarla da kalmıyor.Ayrıca pil tasarrufu yaparak gereksiz yere şarjınızı bitirmiyor.Ayrıca VPN hizmeti sunuyor ve yani size başka program kurdurmayarak kolayca internette gezinti yaptırıyor.Yapmanız gereken tek iş bu özelliği aktif etmek.Ayarlar-Gizlilik ve Güvenlik-VPN yolunu izleyerek aktif edebiliyorsunuz.

Başka bir özelliği de Opera Turbo’dur.Bu özellik sayesinde internette daha hızlı sörf yapabilirsiniz.Böylece internet kotanızdan tasarruf yapmış oluyorsunuz.Özelliği sol üst köşede yer alan özellik sekmesinden Opera Turbo’yu tıklayarak etkinkeştirebilirsiniz.

Opera Browser de haber sekmesi bile bulunuyor.Üstelik bu haberleri daima güncelleyerek sizin günlük hayattan geri kalmanızı engelliyor.Sol üst köşede yer alan menüden haberlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca internet üzerinden açtığınız bir videoyu sürüklenebilir hale getirerek istediğiniz sekmeye taşımanızı sağlar.

 Opera’yı karanlık ve aydınlık temalar ile istediğiniz şekilde ayarlayabilir ayrıca farklı temalar ile değiştirebilirsiniz.

Opera İndirme Linkleri

Windows için Opera İndirme Linki

Mac için Opera İndirme Linki

Linux için Opera İndirme Linki

Android için Opera İndirme Linki

Opera Mini İndirme Linki

Opera Touch İndirme Linki

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir