Online Kurs:Udemy İndir

Udemy İndir 

  Uzman eğitmenler tarafından 100.000’den fazla verilen online kurs platformudur. Programlama, dil öğrenme, tasarım, işletme, spor, çizim gibi bir çok alan da gelişim göstermek için Udemy’i telefonunuza indirip kaydolmanız yeterlidir. 

  Sürekli olarak yenilenen kurslar ile güncel kalabilir ve gündem de olan herseyi öğrenebilirsiniz. Udemy’i indirdikten sonra belli bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Herhangi bir kursa katıldıktan sonra ömür boyu bu kursa erişebilir, tekrar tekrar izleyebilir, unuttuklarınızı tazeleyebilirsiniz. 

  60’dan fazla dil desteği ile istediğiniz dilde ki kursa girebilirsiniz. Sadece çevrimi içi değil çevrimdışı da kursları izlemeye devam edebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece kursu indirmek. 

  Kursları istediğiniz hızda izleyebilir,öğretmenlere ve öğrencilere sorular sorabilir, alt yazı ekleyebilirsiniz. 

   Herhangi bir kursa katılıp tamamladıktan sonra da o kursa tekrar girebilirsiniz.Kursu tamamladıktan sonra oynatıcının üzerinde yeşil bir kupa çıkmaktadır. Kursu tamamladıktan sonra bir sertifika alabileceğinizi unutmayın. Ancak resmi bir belge amacı ile kullanılmamaktadır. 

  Ayrıca Udemy ile eğitmen de olabilirsiniz. İstediğiniz kategori de kurs verebilirsiniz.Üstelik eğitmen olurken herhangi bir ücret ödemezsiniz.Ücretli kurs vermek için etkin bir PayPal veya Payoneer hesabınız olmalıdır. Böylece ödemelerinizi bu hesaplara alırsınız. 

Eğitmen olduktan sonra bazı şartlar gerekmektedir. Standart bir kurs en az 30 dakika olmalı ve en az 5 ders içermelidir. 

Udemy İndirme Linkleri

Android için Udemy İndirme Linki 

İos için Udemy İndirme Linki 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir