Online İngilizce Öğrenme Programı:Cambly İndir

Cambly İndir

     İngilizce öğrenmek artık çok kolay.Öğrenmek için illa özel ders almanıza gerek yok.Yapmanız gereken sadece telefonunuza uygulamayı yüklemek yeterli.

   

        Öncelikle yapmanız gereken Cambly’ye üye olmak.Üye olduktan sonra size bir sürü olanak sağlıyor.Hadi hep birlikte bize verilen imkanları ögrenelim.

      Cambly’ye üye olduktan sonra sizin önünüze plan veriyor.Haftalık,günlük,aylık,yılllık…Ne kadar olduğu siz karar veriyorsunuz.Size buna göre ücretlendirme veriyor.İster aylık ödeyin,isterseniz yıllık,isterseniz 3 aylık.Yıllık ve 3 aylık ödeme yaptığınız zaman indirim veriyor.

      İzlediğiniz ders videolarını kaydedip daha sonra onları tekrar tekrar izleyebilirsiniz.Ayrıca ingilizce eğitimi sırasında bilmediğiniz kelimelere anlık çeviri yapabilirsiniz.Uygulamada bulunan bir diğer özellikte favori eğitmenlerden ders alabilmek için önceden rezervasyon yapabilirsiniz.

   İstediğiniz gün,istediğiniz saatte,istediğiniz eğitmenden ders alabilirsiniz.İngilizce sertifika almak da artık çok kolay.Cambly ile 10 saat özel ders gör ve ingilizce sertifikanı al.İşte bu kadar kolay.Cambly sayesinde görüntülü sohbet veya mesajlaşarak da ingilizcenizi geliştirebilirsiniz.

   Size bu kadar yararı olan bir uygulamayı indirmek için daha fazla beklemeyin hadi aşağıdaki linkten indirin…

   Cambly İndirme Linkleri

Android için Cambly İndirme Linki

Apple için Cambly İndirme Linki

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir