Nike Training Clup İndir

Nike Training Clup İndir

   Fit ve sağlıklı kalmak için illa spor salonlarına gitmeye gerek yok.Çünkü evde yapacağınız yarım saatlik egzersizler bile size yardımcı olmaktadır.İşte tam da bu amaca uygun olarak geliştirilmiş bir uygulamadır Nike Training Clup.Uygulamayı android ve ios uyumlu cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirerek antrenmanlarınıza hemen başlayabilirsiniz.

    Evde aktif bir şekilde spor yapmak için Ntc’nin sunduğu bir koleksiyon mevcuttur.Bu koleksiyonun içinde;

 1.  Küçük Alanlar İçin Büyük Antrenmanlar,
 2. Tüm Aile İçin,
 3. Kendini İyi Hisset,
 4. Yoga ile Yenilen,
 5. Kusursuz Karın, Kol ve Kalça Kasları bulunmaktadır.

    Yukarıda bahsedilen egzersizleri ekipmanlı veya ekipmansız olarak ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.Kendine göre antrenmanı bulmak NTC ile oldukça kolay olacak çünkü içerisinde 185’den fazla egzersiz bulunmaktadır. 

    NTC her seviyeye uygun antrenmanları ile seni asla zor duruma düşürmüyor.Başlangıçtan zor seviyeye kadar birçok antrenmanı sayesinde seni asla zorlamıyor.İşte NTC’nin antrenman kitaplığı;

 •  Vücudun karın kasları, karın, kollar, omuzlar, kalçalar ve bacaklar gibi bölümlerini hedef alan bölgesel antrenmanlar
 •  Yüksek yoğunluklu antrenmanlar, Boks, Yoga, Kuvvet, Dayanıklılık ve Hareket Kabiliyeti antrenmanları
 •  5-45 dakikalık antrenman süreleri
 •  Başlangıç, Orta ve İleri Seviyeler
 •  Düşük, Orta ve Yüksek Yoğunluk
 •  Yalnızca vücut ağırlığı, Az ve Tam Ekipmanlı
 •  Süreye dayalı ve tekrara dayalı seçenekler

   Şuan ki konumundan ulaşmak istediğin konuma uygun olarak Ntc haftalık planları ile sana yardımcı oluyor.İçerisinde ekipmanlarla da yapabileceğiniz egzersizler bulunmaktadır.Ancak ekipmanın yoksa Ntc yine seni yalnız bırakmıyor.Ekipmansız yapabileceğin egzersizler sayesinde fit kalmak mümkündür.

  Antrenmanlar sekmesinin hemen alt bölümünde bulunan senin için oluşturulmuş özel tavsiyeler sayesinde yeni koleksiyonlara göz atabilirsin.Ne kadar antrenman yaparsan NTC senin için o kadar kişiselleştirir.Ayrıca yapabileceğin veya yapmak istediğin aktiviteleri kitaplığına kaydetmeyi unutmamalısın! :))

Nike Training Clup İndirme Linkleri

Android için NTC İndirme Linki

İos için NTC İndirme Linki

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir