MyHeritage-Family Tree, DNA İndir

MyHeritage-Family Tree, DNA İndir

   Şuanda olduğunuz duruma nasıl geldiğinizi,hangi soylara sahip olduğunuzu hiç merak ettiniz mi? Cevabınız eğer evet ise MyHeritage size bu bilgileri sunmak için hazırlanmış android ve ios uyumlu cihazlara ücretsiz bir şekilde indirilebilen bir uygulamadır.Ayrıca masaüstü sürümünü de kullanmak mümkündür.

     MyHeritage DNA ile soy ağacınıza,DNA’nıza şaşırmanız oldukça yüksek ihtimallerdendir.Kolay DNA testi ile geçmişinizi öğrenmeye,tanımadığınız ancak akrabanız olan kişilerle eşleşmeye hazır olmasınız.

   Bilindiği üzere geçmişiniz soy ağacı ile başlamaktadır.MyHeritage de size bu soy ağacını oluşturma da oldukça yardım sağlamaktadır.Ailenizde ki kişilerin isimlerini,tarihlerini,fotoğraflarını ve öykülerini ekleyin ve ailenizle paylaşmayı unutmayın.Oluşturduğunuz aile ağacını dakikalar içinde MyHeritage da araştırmaya başlayacaktır.Akıllı ve kayıt eşleşmeleri ile e-posta adresinize gelecek olan mesajları kontrol etmeyi unutmayın.

  MyHeritage oldukça geniş uluslararası veri tabanına sahip bir uygulamadır.Arama kısmına bir isim yazın ve soyunuz hakkında yeni bilgiler öğrenmeye başlayın.

MyHeritage İndirme Linkleri

Android için MyHeritage İndirme Linki

İos için MyHeritage İndirme Linki

One thought on “MyHeritage-Family Tree, DNA İndir

  • 6 Haziran 2020 tarihinde, saat 15:28
    Permalink

    Kim Milyoner Olmak İster yazılımı ne zaman eklenir?

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir