Multimedya Oynatıcı:KMPlayer İndir

KMPlayer İndir

    Bilgisayarınıza,telefonunuza bir multimedya oynatıcı indirmek istiyorsanız KMPlayer önerilen bir oynatıcıdır.

   KMPlayer’ın VCD,CD,AVI,MPEG gibi uzantıları bulunmakla birlikte bir çok ses ve video dosyalarına uyumlu bir şekilde çalışan bir uygulamadır.Dünyanın dört bir yanına uymak için uygulamada 41 adet dil desteği bulunmaktadır.Uygulamaya ücret ödemeden indirmek de KMPlayer’ı diğer medya oynatıcılarına karşı cazip kılıyor.KMPlayer’ı indirdiğiniz zaman arayüzü istediğiniz şekilde kişiselleştirebilir,temayı istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.Seçtiğiniz temaya göre oynatıcının farklı renkleriyle medyanızı izleyebilirsiniz.

  KMPlayer’ı indirdiğiniz zaman video oynatmak dışında sağ tıklayarak birden fazla fonksiyonunu görebilir ve bunları kullanabilirsiniz.İzleceğiniz medyayı istediğiniz boyutta izleyebilir,boyutları düşürebilir ve yükseltebilirsiniz.KMPlayer’ın başka bir özelliği de medyanızı isterseniz alt yazılı bir şekilde izleyebilirsiniz. 3D,4K,UHD videolarını net ve canlı bir şekilde oynatabilirsiniz.

   KMplayer’ı Windows’a,Mac’a,Android ve ios’a da indirebilirsiniz.Bu kadar özelliği bulunan bir medya oynatıcıyı daha fazla beklemeden hadi indirin :))

KMPlayer İndirme Linkleri

Windows için KMPlayer İndirme Linki(64 bit)

Windows için KMPlayer İndirme Linki(32 bit)

Mac için KMPlayer İndirme Linki

Android için KMPlayer İndirme Linki

İOS için KMPlayer İndirme Linki

   

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir