Moovit İndir

Moovit İndir 

Şehrinizde herhangi bir yere gönül rahatlığı ile gidin. 

   Moovit, size yol tarifi gerektiğinde işinize yarayacak bir uygulamadır. Bulunduğunuz konumu ve gideceğiniz yeri yazdığınız zaman size tüm adımları anlatır.Ancak bunu yapmak için konum bilgilerinizi paylaşmanız gerekmektedir. Size otomatik olarak kalkış uyarıları verir. Sürekli gittiğiniz konumları favorilere alarak tek tık ile yol tarifini alabilirsiniz. 

  Sadece araba ile değil toplu taşıma ile yapılan yolculuklarda da moovit size yardımcı olur. Seyahatlerinizi güvenle yapabilmeniz için tren, otobüs, metro saatlerini, haritasını ve gerçek zamanlı varış saatlerini gösterir. Böylece ulaşmak istediğin yere gerçekten kaçta varacağınızı öğrenin. İneceğiniz durak geldiği zaman size bildirim gönderir ve durakları kaçırmazsınız. 

  Adım adım size nereye yürüdüğünüzü, ne kadar süreceğini, otobüsü ne kadar bekleyeceğinizi, kaç durak kaldığını gösterir. Yoldayken istediğiniz şeyle ilgilenebilir sürekli ne kadar kaldı diye kontrol etmenize gerek kalmaz çünkü moovit arka planda sessizce çalışır ve zamanı gelince size bildirir. 

   Servis bildirimleri sayesinde toplu taşımalar hakkında güncel verileri alabilirsiniz. Böylece gelmeyecek otobüsü beklemez, kapalı istasyona yürümezsiniz. Yapmanız gereken sadece hattı favorilere eklemek, eklediğiniz zaman size direk bilirim gönderilecektir. 

Moovit ülkemizde tüm şehirlerde bulunmamaktadır. 21 şehrimizde bulunmaktadır. Bunlar;İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Antalya, Adana, Mersin, Konya, Samsun, Kayseri, Şanlıurfa, Eskişehir, Denizli, Balıkesir, Düzce, Elazığ, Kahramanmaraş, Bolu, Muğla, Aydın şeklindedir. 

  Ayrıca Moovit büyük operatörleri de desteklemektedir. Bunlar;İETT, metro İstanbul, Marmaray, dolmuş, minibüs, şehir hatları, metrobüs, EGO, Ankara metrosu, Ankara, Burulaş, ESHOT, Izban, İzmir metrosu, TCDD vb. Şeklindedir. 

  Moovit ayrıca sadece Türkiye de değil, 98 farklı ülkede de kullanılmaktadır. İçerisinde 45 tane dil içermektedir.

Size moovitin mottosu ile son veriyorum:

Siz yola çıkın. Gerisini bize bırakın. 

Moovit İndirme Linki

Android için Moovit İndirme Linki 

İos için Moovit İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir