Mobile Legends İndir

Mobile Legends İndir

   Mobile legends dünyada oynanan  League of Legends’in(LOL) mobil olarak çıkarılmış versiyonudur.5 Ekim 2016 yılında çıkan oyun LOL karakterlerin görünüşleri ve isimleri değiştirilmiş halidir.Android ve ios için indirmesi ücretsizdir.

   Oyun içerisinde 50 den fazla karakter bulunmaktadır.İstediğiniz karakteri oyun içerisinde savaşlar yapıp para toplayarak alabilirsiniz.Tabiki de oyun size her gün girdiğiniz takdirde bonuslar kostüm kutuları,her savaştan sonra savaş parası veriyor.Oyunda aktif olarak savaşarak dünya sıralamasına sende katılabilirsin. 

   Arkadaşlarınla takım kurup dereceli veya eğlence bölümlerinde vakit geçirebilirsiniz,yalnız dikkat edin  rakibinizin nereden geleceği hiç belli olmaz.Bunun için takım savaşı yapmanız daha doğru bir seçim olur sizin için.

  Oyunda bi kaç tane harita var ve  bu haritalar alt üst ve orta koridor olarak üçe ayrılıyor.Takımınızın ve rakibinizin ‘Minyon’ adı verilen ufak kontrolsüz canavarları vardır.Bunlar oyun başladıktan birkaç saniye sonra gelir.Belirlenen 3 koridoru takip ederek rakip takımın kulelerine veya minyonlarına hasar vermeye çalışırlar.Oyundaki genel amaç savaşıp düşmanın ana kulesini yok etmektir.

   Takımlar 5 er kişiden oluşur karakterleri oyuncular ellerinde olanlardan seçer.İstediğiniz koridordan gidip minyonları ve orman canavarlarını keserek dizili olan itemlerinizi almanıza yardımcı olan altın verir.Orman canavarları size altın verdiği gibi bazıları vardır ki size belli bi süre için güçte verir.

  Daha öncede söylediğim gibi oyun android ve ios için indirmesi ücretsizdir.Sizin isteğinize bağlı olarak oyun içerisinde gerçek para ile satın alabileceğiniz karakterler ve kutular mevcuttur.Unutmayın!!!Bu sizin elinizde olan birşey.Kullanmak istemiyorsanız telefonunuzdan satın almalar bölümünden devre dışı bırakabilirsiniz.

   Oyunu oynayabilmen için +9 yaş üstü olmak gerekiyor.Unutmadan son birşey daha oyun online olarak oynanmaktadır.

Savaşırken asabi davranma bu bir takım oyunudur…

 

Mobile Legends İndirme Linkleri

Android için Mobile Legends İndirme Linki

İos için Mobile Legends İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir