Microsoft OneDrive İndir

Microsoft OneDrive İndir

    Microsoft bünyesinin alt dallarından biri olan OneDrive çevrim içi depolama alanı hizmeti sunmaktadır.Android,ios ve windows uyumlu cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirseniz.Ancak eğer Windows 10’a sahipseniz OneDrive zaten cihazda yüklüdür.

    OneDrive hazırladığınız sunum dosyasını bilgisayarınızda unuttuğunuz için korkmanıza  ile gerek kalmayacak.Çünkü OneDrive ile bilgisayarınızda olan belge,fotoğraf,video vb. erişebilir ve sunumunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz.Hareket halindeyken bile dosyalarınıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

    OneDrive ile Word,Excel, PowerPoint ve OneNote gibi uygulamalar ile belgelerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde açabilirsiniz.Etiketleme özelliği sayesinde fotoğraflarınızı kolaylıkla bulabilirsiniz.Böylece fotoğraflar içinde kaybolmazsınız.

   OneDrive ile belgelerinizi arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.Paylaştığınız belge de değişiklik yapıldığı zaman anında bildirim alabilirsiniz.Böylece hem gündemden geri de kalmazsınız hemde dosyanız güvende olur.

   En çok sevdiğiniz fotoğraf ve videolarınızdan oluşan bir albümü arkadaşlarınız ile paylaşmaya ne dersiniz?OneDrive bu konuda size yardımcı oluyor.Bu özellik sayesinde her anınızı arkadaşlarınız ile paylaşmış oluyorsunuz.

   Çok önem verdiğiniz bir dosyayı çevrimdışı da kullanmak istiyorsan OneDrive sana bu konuda da yardımcı oluyor.İnternetin olmadığı için üzülmene gerek kalmayacak… 🙂

Microsoft OneDrive İndirme Linkleri

Android için OneDrive İndirme Linki

İos için OneDrive İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir