Messenger İndir

Messenger İndir

Ücretsiz mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulaması.

  Mesenger,Facebook’un yan uygulamalarından biridir.Facebook da takipleştiğin arkadaşlarınla mesenger sayesinde daha kolay mesajlaşabilir hatta görüntülü konuşabilirsin.Uygulama android ve ios cihazlarına ücretsiz olarak indirilebilmektedir.

  Mesenger ile wifi/3G/4,5G farketmeksizin internetinizin olduğu her yerde arkadaşlarınız ile sınırsız mesajlaşabilir,görüntülü veya sesli arama yapabilirsin.Grup halinde görüntülü konuşmak istiyorsan messenger sana yardımcı oluyor.Telefonunuzda bulunan mesajları ve kişilerinizi messenger’a senkronize edebilirsiniz.Böylece istediğiniz kişi ile tek bir uygulamada bir araya gelebilirsiniz.

 Uzakta olduğunuz ailenize,arkadaşlarınıza daha yakın olmak için görüntülü konuşabilirsiniz.Üstelik yüksek kaliteli ses, yüksek çözünürlüklü video ve yüz filtreleri gibi özellikler ile sohbetinize eğlence katabilirsiniz.Grup halinde sohbet için de bulunabilecek sınır kişi sayısı 8’dir.

   Messenger ile mesajlaşmak yetmiyorsa sesli mesaj da atabilirsiniz.Böylece ister şarkı söyleyebilir,isterseniz de konuşabilirsiniz.Ayrıca arkadaşlarınıza veya ailenize fotoğraf,video,belge de yollayabilirsiniz ve konumunuzu gönderebilirsiniz.Ekranı karartabilir ve gece moduna alabilirsiniz.Bunun sayesinde gözlerinizin kısılmasına gerek kalmayacak. :))

  Messenger ile sadece arkadaşlarınızla değil işletmelerle de sohbet edebilir,randevu talep edebilir,müşteri desteği alabilir,kampanyalar bulabilirsiniz.Banka kartınızı veya PayPal hesabınızı Messenger’a ekleyerek dilediğiniz kişiye para gönderebilirsiniz.

  Messenger İndirme Linki

Android için Messenger İndirme Linki

İos için Messenger İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir