Mesajlaşma Servisi:Bip İndir

Bip İndir 

  Bip, sevdiklerinizle mesajlaşmayı ve  görüntülü konuşmaya yarayan bir uygulamadır. 

   Bip,günümüzde neredeyse herkesin kullandığı ücretsiz bir mesajlaşma uygulamasıdır.Bu uygulamayı telefonunuza yüklemeniz ile dünyanın her yerine ulaşmanız mümkündür.

  Uygulamayı telefonunuza aşağıdaki linklerden indirip telefon numaranız ile kayıt olduktan sonra telefon rehberiniz otomatik olarak uygulamaya eklenmektedir. Sevdikleriniz ile ücretsiz görüntülü sohbet edebilirsiniz.Üstelik görüntülü sohbetinizi hem yurt içi hem de yurt dışı 1 veya 2 kişi ile sınırlamaz 10 kişiye kadar çıkarabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile sesli veya yazılı mesajlaşabilirsiniz. Onlara konum, fotoğraf, video, belge ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. 

   Bip uygulaması ile mesajlarınızı yedekleyebilir ve güvene alabilirsiniz.Arkadaşlarınız ile grup sohbeti yapabilirsiniz, onlara eğlenceli çıkarmalar, capslar yollayabilirsiniz. 

Arkadaşlarınız ile Bip’in hem mobil hemde Bip Web’den görüşebilirsiniz.Bip uygulaması ile pil tasarrufu yapabilirsiniz. Ayrıca uygulamada son dönemde yaygın olarak kullanılan gece modu da bulunmaktadır. 

Bip uygulaması indirildikten sonra size kullandıkça kazandıran bir uygulamadır. Uygulamayı kullandıkça size hediye İnternet gelmektedir. 

Farklı ülkelerden arkadaşlarınla mesajlastığın zaman onların dillerini bilmene gerek kalmaz. Çünkü uygulama kendi dilinden farklı bir dili otomatik olarak çevirir. 

  Bip uygulaması acil durumları da düşünmüştür.Acil durumlarda 112,155,110 gibi acil numaralara tek tuşla ulaşabilme kolaylığı sağlar.Ayrıca acil durumlarda ulaşmak istediğin veya ulaşabileceğin kişileri ekleyerek onlara bu gibi durumlarda anında ve kolay bir şekilde ulaşabilirsin. Durumunu ve konumunu tek tuş ile yollayabilir ve acil arama yapabilirsin. 

Bip’in diğer özelliklerinden biri de hava durumunu görebilir, canlı maç yorumlarından, yarışmalara,haberlerden döviz durumuna kadar herseyi takip edebilirsin. 

Bip İndirme Linkleri 

Android için Bip İndirme Linki 

İos için Bip İndirme Linki 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir